Personeel van Isala mogen vannacht proefslapen ter ie nieuwe ziekenhuis ter Meppel. Zo kunnen zij geoefend hoe ie is wegens patiënt te zijn op den nieuwe locatie. Ie personeel zou den een- plusteken driepersoonskamers uitproberen.

Proefslapen

Vanuit ie personeel zullen dertig mensen gaan proefslapen. Ie gaat wegens verpleegkundigen, dokters, leden van den cliëntenraad plusteken zowel leden van den raad van bestuur. Zij zullen daarbij alle facetten van ie nieuwe ziekenhuis, dat vanaf 18 maart officieel ter gewoonte wordt genomen, uitproberen. Zo willen zij zichzelf aanmelden te den aanmeldzuil, plusteken komen zij, na opvang, te ligt op den verpleegafdeling. Nuttigen mogen den medewerkers orderen via ene tablet.

Verplaatsing

Den verplaatsing van ie oude zoals ie nieuwe gebouw begint op 18 maart. Dan verkassen alle poliklinieken. Op zaterdag 19 maart verkassen alle patiënten diegene op dat ogenblik ter ie ziekenhuis wonen.