Vanaf ongezouten vervalt ie raad wegens thuis noch meer dan viertal mensen te ontvangen. Zowel ie raad wegens zoveel mogelijk thuis te werken wijzigt te: werkgelegenheid maximaal den tweede van den werktijden op werkplek.

Versoepelingen vanaf 18 schrikkelmaand

Vanaf vrijdag 18 schrikkelmaand kunnen alle locaties te Nederland weer open totdat 01.00 uur. Ie 3G-coronatoegangsbewijs blijft nog totdat 25 schrikkelmaand geldt op alle locaties waar diegene nu nu getoond moeten wordt.Zoals te den horecasector, te bioscopen, musea plus theaters plus erbij professioneel sportwedstrijden.

Eenmalig binnenshuis op eentje van dit locaties is eentje vaste zitplaats, ie dragen van eentje mondkapje plus ie vasthouden van 1,5 peettante afstand noch meer verplicht. Zowel geldt er geen bezoekersnorm meer. Op locaties met meer dan 500 mensen is eentje vaste zitplaats plus ie dragen van eentje mondkapje erbij verplaatsing nog welnu verplicht. Ie isolatieadvies na eentje positieve test wordt verkort zoals 5 dagen, mits iemand 24 uur geen klachten meer heeft.

Versoepelingen vanaf 25 schrikkelmaand 

Vanaf 25 schrikkelmaand geldt weer normale openingstijden plus verdwijnt ie coronatoegangsbewijs op locaties waar minder dan 500 mensen binnenshuis zijn, den verplichte 1,5 peettante afstand, ie dragen van eentje mondkapje erbij verplaatsing te den horecasector, te ie onderwijs of te den zaak, eentje maximaal tal gas plus eentje vaste zitplaats te bijvoorbeeld den horecasector. Dat betekent zowel dat uitgestrekte nachtclubs, discotheken, festivals plus evenementen weer onbeperkt opengaan. Op plekken binnenshuis waar meer dan 500 mensen erbij elkander komen plus hier geen vaste zitplaats hebben, moeten iedereen eentje negatieve testuitslag permitteren zien (1G). Dit geldt noch voordat doorstroomlocaties zoals beurzen plus congressen.

Wegens kwetsbare mensen den potentie te bieden wegens veilig te trekken, blijft ie zowel na 25 schrikkelmaand verplicht wegens eentje mondkapje te dragen te ie publiek vervoer plus op den vliegveld.

Op 15 maart beoordeelt ie regering onder andere den nog geldende mondkapjesplicht te ie publiek vervoer, ie verplichte toetsen voordat toegang (1G) plus ie thuiswerkadvies.

Om: Nationale Zorggids