113 Zelfmoordpreventie heeft eentje stuurgroep te ie leven geroepen voordat toezicht op den uitvoer van den derde landelijke notulen suïcidepreventie 2021 topt 2025. Hoogleraar Pauline Meurs is aangesteld indien den nieuwe voorzitter, meldt ie Erasmus centrum voordat Zorgbestuur.

Pauline Meurs is Hoogleraar Bestuur van den Gezondheidszorg van Erasmus Schoolgebouw of Health Policy & Management. 113 heeft den stuurgroep te ie leven geroepen wegens zichzelf kritisch te kunnen toetsen op den uitvoering van den derde landelijke notulen suïcidepreventie. Zowel is den stuurgroep eentje netwerk van boegbeelden uit verschillende maatschappelijke sectoren.

Rol van den stuurgroep

Pauline Meurs, voorzitter van den stuurgroep: “Eentje stuurgroep is vooral zowel eentje ‘stootkussen’ voordat diegenen diegene te den uitvoering actief zijn. Wij zijn te Nederland intact juist te ie maken van plannen, maar watten wij indien stuurgroep vooral willen tenuitvoerleggen, is ondersteunen wegens den plannen zowel gerealiseerd te krijgen.” Den stuurgroep zullen op hoofdlijnen bewaken dat den doelstellingen van den derde landelijke notulen suïcidepreventie zijn te doordringen.

Wetenschappelijke onderbouwing

BN’er Albert Verlinde is ter den stuurgroep aangetrokken voordat ie aandachtsgebied communicatie. Hoogleraar Gwendoly Portzky plus Jan Smit (noch den zanger, maar den hoogleraar aan ie Mokum UMC) hebben indien aandachtsgebied den wetenschappelijke onderbouwing.