Mensen kunnen op den webstek inlichting vinden op ondergrond van hun inherent zorg- plusteken gezondheidscontext. Er staan bijvoorbeeld vertellen plusteken gebruikerservaringen op van lotgenoten. Daarnaast zijn vanaf beklacht den uiterst relevante apps plusteken digitale middelen onder elkander gezet plusteken tips voordat verantwoorden plusteken onafhankelijk gewoonte hiervan. Op den webstek kunnen gebruikers zowel persoonlijke gezondheidsomgevingen (pgo’s) vergelijken op ondergrond van watten zij important vinden.

Werkster te digitale zorg

Onder ie onderdeel ‘Werkster te digitale zorg’ zijn handleidingen te vinden zoals: Beeldbellen of videoconsult met jou dokter, Online ene overeenkomst maken, Online steun te zelfzorg. Te den handleiding wordt stapsgewijs, aan den hand van ene tekst plusteken tekening, uitleg gegeven aan den patiënt.

Huis zelfmanagement

Den Patiëntenfederatie ziet digitale zorg mits ene redmiddel voordat meer inherent regie, huis zelfmanagement plusteken gemakkelijkheid. “Dit leidt totdat betere kwaliteit van leven plusteken meer inzicht ter inherent zorg plusteken mogelijkheden. Met mits resultaat huis passende zorg.”