Patiënten diegene eentje vraag hebben overheen problemen met eentje kunstknie, zorgen overheen hoge bloeddruk tijdens den zwangerschap of eentje traag genezende wond na eentje operatie, willen daarvoor liefst snel ter voeling kunnen voetstappen met hun behandelend medicus of verpleger op den poli.

Appen met BeterDichtbij

Wegens dit te verwezenlijken schenkkan den patiënt gebruikmaken van den kosteloos app BeterDichtbij. Erop Maastricht UMC+ wasgoed appen of beeldbellen voordien alreeds mogelijk erbij den poliklinieken gynaecologie, orthopedie plusteken den polikliniek opvang kindergeneeskunde. Binnenshuis diegene vakgebieden startte ie ziekenhuis ter den voorjaar van 2021 eentje pilot met BeterDichtbij. Na evaluatie worden ter den zomer van dat klas priv ie gewoonte van den app voort te zetwerk plusteken voorts uit te breiden. Dat heeft er nu toe geleid dat lopend 2022 dit potentie totdat appen, wordt uitgerold overheen alle poliklinische departementen, te opstarten met den polikliniek chirurgie/heelkunde.

Met dit stap wordt communicatie tussen patiënt plusteken behandelaar eentje stuk gemakkelijker plusteken zijn er minder fysieke plusteken belafspraken nodig. Zowel patiënten indien zorgverleners zijn na eentje evaluatie hierover ronduit positief. Innoveren van zorg met digitale hulpmiddelen is onderdeel van den strategische visie van ie Maastricht UMC+ plusteken ermee eentje voorrang. Ter ie koersdocument Gezondheidsbevorderend Leven 2025 kun jij hierover meer oplezen op mumc.nl.

Vergelijkbaar met WhatsApp

Met BeterDichtbij kunnen patiënten intact makkelijk voeling tapen met eentje medicus, paramedicus of verpleger op eentje polikliniek. Den app is qua werking wasgoed vergelijkbaar met WhatsApp, maar beschikt welnu overheen eentje betere bewaking (encryptie). Indien patiënten BeterDichtbij willen gewoontes, downloaden zij eenvoudig den app ter den Apple App Store of Google Play Store plusteken krijgen van den ziekenhuisafdeling vanaf e-mail eentje uitnodiging voordat eentje gesprek ter BeterDichtbij.

Vanaf dat ogenblik kunnen zij appen met hun behandelaar. Op vragen via den app krijgen patiënten beantwoording hierbinnen twee werkdagen. Zorgverleners kunnen van hun ze toegevoegd kennisgeving of uitslagen porties, indien dit tenminste noch te hard binnentreden plusteken geen nadere toelichting vergen. Zowel kunnen zij via BeterDichtbij eentje beeldbelafspraak maken.

Openingsmanifestatie 2022

Wilt u op 09 mei 2022 zowel zoals den ICT&health Openingsmanifestatie?
Entreekaarten zijn kosteloos maar op is écht op! Dus wacht noch plusteken meld u snel aan.