Ie Outbreak Management Team plusteken ie kabinetkast hadden vooral oog voordat ie bevechten van ie coronavirus. Dat perspectief bleef prominent plusteken dat komt omdat RIVM-baas Jaap van Dissel “ter vrijwel alle crisisteams dominant wasgoed”, concludeert den Onderzoeksraad voordat Veiligheid.

Volgens den raad maakte “den overheersend van dit perspectief ie moeilijker voordat adviseurs plusteken besluitvormers wegens breder te loeren dan ie thema infectieziekten”.

Van Dissel is voorzitter van ie Outbreak Management Team, dat ie kabinetkast den afgelopen twee klas heeft geadviseerd overheen den werkmethode van ie coronavirus. Hij is directeur van ie Centrum Infectieziektebestrijding van ie Rijksinstituut voordat Volksgezondheid plusteken Milieu (RIVM). Daarnaast is hij hoogleraar infectiezieken erop ie universitair ziekenhuis LUMC ter Leiden.

Vanwege: ANP