Volgens den raad voegt ene boostervaccin voordat jongeren namelijk niets toe aan den dekking tegen ie coronavirus. Zorgminister Ernst Kuipers moeten nog raadsbesluiten of ie raadgeving van den raad wordt overgenomen.

Maar indien hij waarempel slot dat ene boosterprik voordat jongeren noch nodig is, dan willen den voorwaarden voordat ie coronatoegangsbewijs wordt aanpassen, stelt Ouders & Onderwijs. Vanaf volgende week dinsdag vervalt den validiteit van ie bewijs voordat mensen diegene langer dan negen maanden geleden hun laatste vaccinatie kregen. Jongeren kregen hun coronavaccinatie vanaf den zomer, dus overheen enkele maanden zullen volgens den huidige regels den eersten van hun ene boosterprik nodig hebben voordat ene groenkleurig vinkje ter den CoronaCheck-app.

Medische reden

“Dat klopt natuurlijk noch”, aldus ene woordvoerster van Ouders & Onderwijs. “Ie coronabewijs vervalt na negen maanden wegens ene medische reden. Jouw moeten dan trio prikken hebben, verschillend is ie noch meer veilig. Terwijl den Gezondheidsraad zegt dat ene boosterprik voordat jongeren noch nodig is vanuit ene medisch perspectief. Dus dan kun jij diegene prik zowel noch indien voorwaarde stellen wegens den kroeg ter te mogen.”

Wie noch op fundament van haar of zijn vaccinatie ene groenkleurig vinkje vermag krijgen, vermag welnu ene test toestaan verwijderen wegens zoals in te kunnen tijdens plekken waar ene coronatoegangsbewijs vereist is. Zowel vermag diegene ene geldig coronabewijs krijgen televisiekanaal na ene doorlopen infectie.

Trekken

Daarnaast wordt zowel ie zwerven moeilijker zonder boosterprik. Te den EU is ene reserve vaccinatie nu ofschoon nodig voordat ene geldige coronareispas. Zowel daarvan moeten volgens Ouders & Onderwijs wordt nagedacht. “Maar dat zullen hoe dan zowel ene probleem blijven.”

Om: ANP