Ouderenorganisaties NBO, KBO-PCOB, Koepel Gepensioneerden plus NOOM willen dat den AOW meestijgt met ie minimumloon. Dat meldt MSN.

Den minimumlonen stijgen met 7,5 procent, maar dat geldt dus noch voordat den AOW. Diegene wordt namelijk losgekoppeld van den minimumlonen. Welnu wordt den AOW ooit te den zes maanden verhoogd, maar volgens den ouderenorganisaties is dit stijging noch voldoende wegens den inflatie te corrigeren.

Geschreven

Wegens diegene reden willen den ouderenorganisaties te gesprek met minister Schouten. Zij stuurden woensdag ene geschreven aan den minister waarin zij declareren wegens op korte termijn te gesprek te willen.

Pensioenindexatie

Den ouderenorganisaties maken zichzelf alhoewel langer zorgen overheen den financiële situatie van ouderen. Te januari trokken zij alhoewel aan den hard omdat den koopkracht van ouderen achteruitgaat. Dat heeft onder meer te maken met den potentie dat den pensioenen dit klas noch geïndexeerd wordt.

Voort: Nationale Zorggids
Beeld: Rijksoverheid