Ouderen langer thuis door bewegen

Wegwijzer Samen werken aan bewegen

Den wegwijzer Samen werken aan bewegen geven jouw inlichting plus tips overheen hoe jouw hiermee aan den slag kunt gaan. Ter dit wegwijzer vind jouw bijvoorbeeld tips voordat oefeningen plus motivatietips. Hoe  Ie werkt inderdaad wegens aan te sluiten gedurende den ervaring plus behoeften van ouderen. Mits iemand weinig heeft met bewegen, is ie des te belangrijker wegens te loeren waar hij welnu geestdriftig overheen is. Zelfs hobby’s indien oplezen plus kokerij kun jouw actiever maken wegens bijvoorbeeld regelmatig te ie park te gaan oplezen plus voordat ie kokerij verse ingrediënten te gaan kopen op den markt of te den zaak.

Bekijk den wegwijzer (pdf)

Beweegoefeningen voordat thuis

Hoe kun jouw ouderen thuis oefeningen toestaan tenuitvoerleggen, zonder dat jouw onmiddellijk ene expert moeten zijn? Met dit poster help jouw ouderen wegens dagelijks (meer) te toestaan bewegen. Misschien zowel wieg wegens samen ene oefening te tenuitvoerleggen? Oefeningen voordat gezond op den stoel, sterke armen, blijf te balans, sterke poten plus stellage jouw uit. Zowel voetlicht voordat wandel jouw gezond. Den Beweegposter kun jouw downloaden of printen plus makkelijk meenemen.

Download den poster (pdf) 

Meer oplezen