Zo kun jouw ter Zweden bijvoorbeeld ene subjectief hulp krijgen diegene betaald wordt om den gemeente. Ter Denemarken ontvang jouw na jouw 65e elk klas visite van ene medewerker van den gemeente diegene met jouw bespreekt van welk aanbod jouw gewoonte kunt maken. Weliswaar is er veel verlatenheid, vertelt ene van den geïnterviewden. 

Oud wordt ter Zweden

Oud wordt ter Denemarken

 

Vergelijkend research om Vilans

Onderzoekers van BeterOud-partner Vilans hebben den Scandinavische terechtkomen met jawel vergelijken. Er is gekeken zoals Denemarken, Zweden, Finland plusteken Noorwegen. Henk Nies, coureur van Vilans plusteken uitermate hoogleraar Organisatie plusteken Regelgeving van Zorg aan den Vrije Universiteit Mokum: ‘Kenmerkend is dat lagere overheden den gemeenten plusteken regio’s, verantwoordelijk zijn voordat den zorg, geldelijk plusteken inhoudelijk.

Ja kwaliteitsniveau plusteken duidelijkheid voordat onderdaan

Zorgverzekeraars zijn er noch of spelen nauwelijks ene rol plusteken er zijn veel minder verschillende zorgaanbieders. Gemeenschap vereffenen belasting plusteken vrij kleine inherent meebetalen. Plus dat met ene wasgoed kwaliteitsniveau plusteken meer duidelijkheid voordat landbewoners waar zij voordat terecht kunnen.’

Meer inlichting