Dat is zowel precies den missie van den Expertisegroep Welp Oud (EJO). Ter dit expertisegroep bundelen NPV – Zorg voordat ie leven, TijdVoorActie plus Vereniging NOV hun krachten plus lanceerden zij samen ene nieuwe webstek met producten wegens ene kunstwerk te slaan tussen welp plus oud. Omdat den Expertisegroep Welp Oud gelooft dat diegene ontmoetingen waardevol zijn plus dat den kwaliteit van leven wegens dit ontmoetingen verbetert.
 
Johanna Hoving plus Ilse Sikkema zijn programmamedewerkers van EJO. Volgens Sikkema ontwikkeling ontmoetingen tussen jongeren plus ouderen vaak noch vanzelf. ‘Ene initiator is onmisbaar. Diegene rol schenkkan opgepakt wordt wegens vrijwilligers vanuit den middelbare schoolgebouw, geloofsgemeenschap, verzorgingstehuis, jeugdorganisatie of bijvoorbeeld ene buurtvereniging.’

Den producten sluiten volgens Hoving juist aan gedurende waar nu behoefte aan is. ‘Studies permitteren zien dat zowel gedurende jongeren mits ouderen den verlatenheid is toegenomen te den afgelopen twee klas. Den urgentie is vitaal wegens ontmoetingen nu te faciliteren. Daarom hebben wij zowel gedacht aan coronaproof methodes.’

Den toolkits van den Expertisegroep Welp Oud zijn hier te bekijken op den webpagina van TijdvoorActie.