Ie Publiek Ministerie verdenkt den oud-directeur van den stichting Kanjer Wil Nederland van ontucht met minderjarige jongens. Tegen den man zijn twee aangiftes gedaan plus er loopt eentje research zoals eentje derde geval. Den 54-jarige man uit Almere is te juni vorig schooljaar alreeds aangehouden, maar terwijl weer op vrije voeten, aldus ie OM.

Kanjer Wil Nederland vervult willen van ernstig of chronisch zieke nageslacht plus hun huisgezin. Daarvoor wordt strafbaar ingezameld. Den ontucht zullen hebben plaatsgehad te januari 2020 tijdens ie werkgelegenheid van den verdachte voordat Kanjer Wil. Ie OM komt donderdag met den zaak zoals buitenshuis zoals beweegreden van vragen van Omroepvereniging Flevoland.

Zedenrecherche

Den zedenrecherche is nog bezig met ie research zoals den zaak. Ter dat research kwam zoals voren dat den Almeerder langere tijdstip geleden zowel betrokken zullen zijn geweest te eentje zedenmisdrijf met eentje minderjarige werpen. Hij werkte waarna noch voordat Kanjer Wil Nederland.

Onderbrak: ANP