Ene chronisch tekort aan zorgprofessionals vraagt wegens creatieve oplossingen plusteken samenwerkingen. Wegens diegene reden lanceerden negen Brabantse ziekenhuizen, waaronder ie Bravis ziekenhuis, vrijdag 25 schrikkelmaand den opleidingswebsite FZO Noord-Brabant. Mikpunt: samen meer zorgprofessionals scholen én meer medewerkers voordat den zorg bewaren.

Opleidingswebsite vitaal muziekinstrument

Vorig schooljaar hebben den negen Brabantse ziekenhuizen eentje actieprogramma opgesteld, gestructureerd op verpleger vervolg- plusteken medische ondersteunende opleidingen. Den negen samenwerkende Brabantse ziekenhuizen zijn: Amphia Ziekenhuis, Bravis ziekenhuis, Bernhoven, Catharina Ziekenhuis, Elkerliek, Elisabeth-TweeSteden Ziekenhuis, Jeroen Bosch Ziekenhuis, Máxima MC plusteken St. Anna Ziekenhuis. Ie is den bedoeling van ie programma  dat er tien procent meer wordt opgeleid plusteken den gezamenlijke opleidingswebsite is daarbij eentje vitaal muziekinstrument. Voorts moeten er minstens tien procent meer medewerkers wordt bewaren dan voorheen.  

Innovatief scholen

Ie driejarig actieprogramma richt zichzelf ter eerste instantie op den opleidingen voordat IC- plusteken SEH-verpleegkundigen, anesthesiemedewerkers plusteken operatieassistenten. Dit zijn stuk voordat stuk beroepen waar onder andere om corona plusteken inhaalzorg volwassene vraag zoals is. Ie richt zichzelf op samen innovatief scholen plusteken voorkomen van uitval tijdens den vorming. Zowel wordt vanaf komend voorjaar ingezet op eentje proefwerk met eentje regionale flexibele schil. Deelnemende ziekenhuizen promoten jawel hierbij plusteken geven zorgverleners den waarschijnlijkheid wegens zowel eentje kijkje ter den kookplaats van eentje ander ziekenhuis te nemen. Ene goede match is tenslotte was voordat patiënten, medewerkers plusteken organisatie. 

Bravis wil blijven innoveren

Ie Bravis streeft manifest op tal van omgangsvormen zoals meer vernieuwing ter ie ziekenhuis. Wegens diegene vernieuwing ter te bedden ter den organisatie is BIS (den Bravis Vernieuwing Schoolgebouw) opgericht. Ene speciale vorming diegene eentje voortzetting is op den succesvolle Verpleger Vernieuwing Schoolgebouw uit 2020. Den komende acht maanden wordt tien Bravis zorgprofessionals opgeleid ter ie realiseren van technische innovaties. Tijdens den vorming wordt den BIS-studenten begeleid om ie Bravis InnovatieTeam plusteken, tijdens ie eerste eindje, elfje studenten van den Avans Hogeschool.

Openingsmanifestatie 2022

Wilt u op 09 mei 2022 zowel zoals den ICT&health Openingsmanifestatie?
Entreekaarten zijn kosteloos maar op is écht op! Dus wacht noch plusteken meld u snel aan.