Diegene laatste maakte verstaanbaar onder protest weliswaar akkoord te gaan. NU’91 is ie noch ooit met den loonsverhoging, maar zei welnu betrokken te willen blijven. “Noch aan tafel zitten, betekent dat jouw hierop geen stem hebt”, schreef den vakcentrale waarna.

Salarisverhoging

Met den nieuwe cao, diegene loopt van 1 juli 2021 totdat 31 januari 2023, krijgen ziekenhuismedewerkers eentje structurele salarisverhoging van minstens 2 procent diegene schenkkan oplopen totdat meer dan 7 procent. Ie minimumloon gaat zoals 13 euro vanaf uur. Volgens den NVZ loopt middengroepen zoals verpleegkundigen eentje royaal onderdeel van den vanwege den SER geconstateerde achterstanden te.

Duurzame inzetbaarheid

”Wij hebben met dit cao belangrijke stappen gezet te ie gewichtigheid van onze medewerkers”, aldus NVZ-delegatieleider Anita Geneesheer. “Werken te den zorg is veelbetekenend. Maar betere werkomstandigheden, meer professionele ruimte plusteken betere arbeidsvoorwaarden zijn nodig wegens met vreugde te eentje ziekenhuis te blijven werken. Aan duurzame inzetbaarheid gaan wij hard werken den komende jaren, samen met medewerkers plusteken vakbonden.”