Versele volgde stellen vanaf ie start van den zwangerschap totdat zes maanden na den bevalling. Zoals beweegreden hiervan plus den groepsgesprekken diegene volgden, stelt zij vast dat zowel mannen tijdens diegene tijdsperiode reserve kilo’s meedragen. Waar dit te zwangere vrouwen wegens biologische factoren komt, is den reden van doordringen te mannen intact praktisch: ie voedsel dat welnu of noch ter stulp is. Om ene tekort aan energie schenkkan ie geregeld voorkomen dat stellen noch zoals den supermarkt gaan of noch uitgebreid willen zieden plus zo ongezondere maaltijden op tafel zetwerk.

Kopieergedrag

Zowel speelt kopieergedrag ene rol. Sommige vrouwen nemen veel tussendoortjes wegens onpasselijkheid tegen te gaan. Plus vrouwen kunnen dit eetgedrag overnemen. “Idem geldt voordat cravings. Of straks, mits den vrouw vermoeid is plus moeilijker schenkkan sporten, zullen zowel den man geneigd zijn op den canap te blijven zitten. Zo kunnen zichzelf nieuwe zeden uitbouwen diegene ie lichaamsgewicht beïnvloeden”, aldus Versele.

Maar ene zwangerschap schenkkan voordat beiden zowel totdat gezondere voedingsgewoonten leiden, benadrukt den vorser. Veel vrouwen gaan kloppend gezonder nuttigen plus meer bewegen mits zij zwanger zijn plus kunnen hun partner erin meenemen. Daarnaast zijn er immer mannen diegene ongeacht ie eetgedrag van hun vrouw of vriendin ene gezonde leefstijl beschermen, omdat zij bijvoorbeeld ene fitte vader willen zijn.

Om: Nationale Zorggids