Maandag: verzoekschrift tegen coronatoegangsbewijs breekt records

Ene verzoekschrift heeft op petities.nl nog nooit zo snel zo veel handtekeningen gekregen mits diegene voordat onmiddellijke opheffing van ie coronatoegangsbewijs. Den verzoekschrift van oud-CDA-staatssecretaris Mona Keijzer verwijst zoals eentje mededeling onder ie motto Onverdeeld Open had op maandag meer dan eentje half miljoen handtekeningen. Tijdelijk hebben meer dan 800.000 mensen hun toeverlaat voordat den verzoekschrift betuigd.

Dinsdag: schattig booster zorgt voordat optimale dekking tegen Omikron

Vaccinatie of eentje eerdere corona-infectie beschermen minder terdege tegen den Omikron-variant dan tegen den Delta-variant. Ene boostervaccinatie zorgt dat den dekking tegen Omikron weer wordt verhoogd, wijst research van ie RIVM uit.

Woensdag: wijkverpleegkundige Mariska heeft long covid plusteken voelt financiële druk

Onzerzijds vraaggesprek dat wij woensdag online zetwerk, gaat overheen wijkverpleegkundige Mariska. Zij heeft long covid plusteken werkt niettemin nog viertal dagen vanaf week. Werkelijk is dat te zwaar, maar zij kán geen traktement inleveren. Lees hier ie hele vraaggesprek met Mariska.

Donderdag: Tweede Ruimte stemt tegen 2G-systeem

Den Tweede Ruimte stemde donderdag zoals verwachten tegen ie 2G-systeem. Ter dat systeem krijgen schattig gevaccineerde of recent van corona hersteld mensen toegang totdat determineren locaties waar eentje coronapas nodig is.

Vrijdag: niertransplantatiepatiënten varen meer mogelijkheid wegens te sterven na corona-opname

Mensen diegene eentje niertransplantatie ondergingen, hebben eentje zes keer grotere mogelijkheid dan mensen zonder nierproblemen wegens te overlijden aan ie coronavirus mits zij eenmalig ter ie ziekenhuis belandden met eentje infectie. Zowel hebben zij zes keer meer mogelijkheid wegens ter den maanden na hun infectie weer te wordt opgenomen ter ie ziekenhuis. Lees hier hoe dat schenkkan.

Wegens: Nationale Zorggids