Peter is 31 schooljaar. Zijn moeder is te zijn kindertijd verslaafd aan drugs plus zijn vader is uit beeld. Vanaf dat hij vijf schooljaar oud is, woont hij te verschillende instellingen. Dat erop Peter sprake is van eentje licht verstandelijke restrictie (LVB) wordt noch voldoende waargenomen. Dat hij iets noch snapt, schenkkan Peter noch declareren, met hevige agressiviteit totdat gevolg. Den situatie loopt regelmatig hooggelegen op waardoor Peter ofschoon veel heen plus weer is getogen tussen zorg plus strafwet. Tijdens ie laatste incident heeft hij eentje oefenmeester ernstig mishandeld. 

Meehelpen aan goede zorg dankzij vernieuwing

Ter meer mensen te Nederland is LVB noch of laat onderkend. Daardoor bleef voordat eentje langere tijdstip adequate begeleiding uit, terwijl zij zonet eentje intensieve ondersteuningsvraag hebben. Professional is er voordat kip. Professional heeft ongeacht ie doelwit wegens goede zorg te verlenen zowel vernieuwing erop te dragen te den zorg wegens te voorkomen dat er nieuwe cliënten terecht komen te den ronde van uitstoting plus doorplaatsing. Dit doet Professional voort wetenschappelijk research uit te voeren zoals den werkende factoren. Lees meer overheen dit wetenschappelijke onderzoeken op VGN.

Porties van opgedane kennis

Professional deelt den opgedane kennis plus expertise met andere aanbieders te den zorg. ondanks dat iedere Professional-organisatie haar inherent behandelmethodiek hanteert. Er vindt kennisuitwisseling positie te dit lerende netwerken. Ie resulteerde te eentje defini van den missie plus den acht uitgangspunten van Professional te ie document Professional te den Praktijk. Daarnaast organiseerden den Professional-organisaties op 15 september eentje webinar voordat organisaties diegene overwegen wegens zorg volgens ie gedachtengoed van Professional te te zetwerk. Voorts wordt er eentje Professional Monitor wordt ontwikkeld, eentje format waarmee organisaties kunnen weerspiegelen op ie vormgeven aan den Professional-uitgangspunten te den praktijk. Lees meer overheen het webinar