Ene van den doelen van den call for proposals is dat den onderzoeken plusteken ontwikkelingen leiden totdat methoden voordat kankerdetectie waarbij er geen of weinig drempels meer zijn voordat gemeenschap wegens portie te nemen aan preventieve screening. Indien voorbeelden van nieuwe technologieën wordt onder andere wearables, ademanalyses plusteken genetische tests medegedeeld. Nieuwe, innovatieve technologieën diegene ie mogelijk kunnen kamen vroegtijdig te ontdekken of iemand ie risico loopt kanker te uitbouwen plusteken welke specifieke diagnostiek, tussenkomst of treatment nodig zullen zijn.

Methoden voordat kankerdetectie

Den bestaande methodes voordat vroegtijdige kankerdetectie, zo stellen den initiatiefnemers, zijn weliswaar beproefd, maar onvoldoende toereikend. Daarom wordt onderzoekers middels dit call for proposals uitgenodigd nieuwe nieuwe samenwerkingen aan te gaan met vakgenoten uit verschillende disciplines, zorgverleners plusteken bedrijven. Diegene willen leiden totdat den ontwikkeling plusteken toepassing van innovatieve of zelfs disruptieve, veelzijdig toegankelijke diagnostische mogelijkheden voordat vroegtijdige kankerdetectie.

“Den volgende stap schenkkan wordt gezet indien verschillende disciplines uit ie hoger onderwijs plusteken wetenschappelijk research, private partijen, den medische centra plusteken andere zorgpartijen den handen ineenslaan. Den innovaties sluiten aan onder den behoeften van den gebruiker, den zorg plusteken den samenleving”, aldus den initiatiefnemers van dit call for proposal.

NWO, KWF plusteken ZonMw vragen onderzoekers nieuwe samenwerkingen aan te gaan met vakgenoten uit verschillende disciplines, zorgverleners plusteken bedrijven. Den deadline voordat vooraanmelding van dit nieuwe call for proposals is 10 mei 2022. Op 29 maart wordt ene informatie- plusteken matchmaking sessie gehouden.

Openingsmanifestatie 2022

Wilt u op 09 mei 2022 zowel zoals den ICT&health Openingsmanifestatie?
Entreekaarten zijn kosteloos maar op is écht op! Dus wacht noch plusteken meld u snel aan.