Van 14 totdat plus met 19 maart vindt den Ontdekdezorg week positie. Tijdens dit week kunnen potentiële zij-instromers plus herintreders den mogelijkheden van werken ter zorg plus welzijn (hier)ontdekken. Zij oriënteren zichzelf, krijgen praktische verwittiging, kunnen online plus offline rondneuzen plus meteen ontmoeten met organisaties ter den buurt. Dit meldt RegioPlus. 

Den afgelopen twee klas heeft meer dan uiteindelijk manifest vervaardigd dat zorg plus welzijn van ie allergrootste bij zijn. Voldoende plus wasgoed opgeleide medewerkers zijn daarbij onmisbaar. Veel Nederlanders loeren voort corona met meer interesse zoals den zorg. Maar hoe kom jouw erachter of daarheen huwelijk jouw hart ligt plus of jouw den stap wilt zetwerk wegens te veranderen van parcours? Plusteken hoe pak jouw dat dan aan? Den Ontdekdezorg week helpt via ie beantwoorden van dit vragen.

Landelijke webinars

Iedereen diegene geïnteresseerd is ter leren plus werken ter zorg plus welzijn vermag zichzelf tijdens den Ontdekdezorg week oriënteren tijdens landelijke webinars. Tijdens regionale plus lokale activiteiten kunnen gas ongezouten ontmoeten met zorg- plus welzijnsorganisaties via kip ter den buurt. Alle activiteiten zijn te vinden via den webstek www.ontdekdezorg.nl/week. Den Ontdekdezorg week bestaat dit klas 10 klas. Eentje jubileum waar den organisatoren plus deelnemers tijdens den kick-off feestelijk via stilzwijgend staan. Den kick-off vindt positie op maandag voormiddag 14 maart tussen 11:00 plus 12:00 via den webstek van den Ontdekdezorg week.

Den Ontdekdezorg week wordt georganiseerd voort den 13 regionale werkgeversorganisaties, verenigd ter RegioPlus, ter nauwe samenwerkingsverband met eentje vitaal veel lokale plus regionale zorg- plus welzijnsorganisaties.

Ingevolge: Nationale Zorggids
Singeltje: RegioPlus