Watten is den Kookapp?

Den Kookapp is eentje kosteloos app op jij telefoontoestel of tablet, geschikt voordat mensen met eentje licht verstandelijke restrictie, waar lekkere plus gezonde recepten te staan. Stap voordat stap zie jij, onder andere met filmpjes, intact verhelderend hoe jij den maaltijd klaarmaakt. Den recepten zijn ontwikkeld volgens den normen van ie Voedingscentrum, dus jij kookt noch exclusief intact lekker plus makkelijk, maar zowel gezondheidsbevorderend. 

Schijf je in voor de workshop

Bekijk ie hele programma van het Volwaardig Leven congres

“Zie jij welnu dat ik schenkkan zieden?”

Joke Boon, culinair schrijver plus receptontwikkelaar: “Vanuit mijn expertise ben ik zijdelings betrokken gedurende den appontwikkeling. Daarnaast heb ik twee keer met cliënten van Amerpoort plus Reinaerde gekookt, met behulp van den Kookapp. Ginder schreef ik columns overheen te den Trouw.”

“Opeten plus zelf zieden betekent zorgen voordat jezelf. Onder mensen met eentje licht-verstandelijke restrictie is, nipt indien te intact Nederland, sprake van overgewicht. Voort zelf te zieden heb jij meer stem op watten jij eet dan gedurende kant-en-klaar maaltijden. Daarbij is zelf zieden goedkoper én ie vergroot ie sentiment van zelfrespect.” 

Dat ervaarde Joke zelf tijdens ie zieden met cliënten van Amerpoort plus Reinaerde. “Annie plus Jan kookten voordat ie vooraf met den Kookapp, dat wasgoed eentje nieuwe plus spannende ervaring. Na ie zieden zaten wij samen aan tafel te nuttigen. Ik vroegtijdig aan Annie ‘Ben jij nu noch intact trots op jezelf?’ Zij begon te stralen én te schreeuwen. ‘Zie jij welnu. Zij zeggen dat ik noch schenkkan zieden, maar ik schenkkan ie welnu!’ Dat wasgoed eentje veelzeggend uur. Met eentje klein ietsje poetsvrouw kunnen mensen veel meer dan jij misschien te eerste instantie denkt.”

Schrijf jij te voordat den workshop plus ervaar ie zelf

Wegens jou te toestaan geoefend hoe wieg plus eenvoudig ie is wegens met den Kookapp te zieden, organiseren Annette Barreveld plus Maartje Neefjes van Reinaerde eentje online workshop, tijdens ie Congres Volwaardig Leven op 29 november. Onder begeleiding van hoen ga jij den Kookapp verkennen plus ontvang jij uitleg overheen hoe hij is geproduceerd plus hoe hij wordt ingezet. Ie is handig indien jij den Kookapp van tevoren odertussen op den telefoontoestel of tablet downloadt. Dat schenkkan via den Google Playstore of den Apple App-store.