Op 10 juni vindt den digitale slotbijeenkomst positie van ie leernetwerk LVB plus middelengebruik te ie vizier. Organisaties te den gehandicapten- én den verslavingszorg werkten, te dit Gewoon Bovenmatig traject, hierbinnen eentje samenwerkingsgroep aan eentje vraagstuk waar zij te hun dagelijkse praktijk tegenaan stappen rondom gehandicapten- plus verslavingszorg. Op 10 juni voorleggen zij hun eindproducten plus horen plus zie jij meer overheen den leidraad LVB plus middelengebruik. Ben jij er zowel erbij? Meld jij snel aan! Participatie is kosteloos.

Mis het niet en meld je aan

Digitale slotbijeenkomst

Kom zoals den digitale slotbijeenkomst plus horen plus zie meer overheen den eindproducten uit den leidraad diegene jou hierbij promoten. Den onderstaande vragen staan centraal te dit digitale samenkomst: 

 • Watten handelen jij indien jij middelengebruik vermoedt erbij eentje cliënt?
 • Worstel jij indien coach zowel hoe jij ie uitgelezene kunt omgaan met middelengebruik erbij mensen met eentje licht verstandelijke restrictie?
 • Wil jij te gesprek met iemand met eentje licht verstandelijke restrictie overheen middelengebruik, gamen of gokken?

Ervaringsdeskundigheid plus onderwijs

Zowel start wij twee nieuwe producten diegene gaan overheen inzet van ervaringsdeskundigheid (video) plus LVB plus verslaving voordat ie onderwijs (leermodule). Daarnaast slijten wij voetlicht aan ie preventieakkoord. Tenslotte staan wij stilzwijgend erbij den laatste ontwikkelingen hierbinnen den leidraad ‘LVB plus middelengebruik te ie vizier’. Tijdens dit slotbijeenkomst is er zowel ruimte voordat interactie, uitwisseling van tips plus tops plus vragen. Iedereen diegene wil meespelen is welkom!

Meld jij nu aan!

 • Wanneer: donderdag 10 juni
 • Tijdstip: 14.30 totdat 17.00 uur
 • Voordat wie: iedereen diegene interesse heeft
 • Waar: digitaal via Microsoft Teams
 • Aanmelden: meld jij aan via het inschrijfformulier

Heb jij vragen of wil jij meer kennisgeving? Neem dan voeling op met Judith Reinhard via j.reinhard@vilans.nl. 

Tools plus methoden voordat omgaan middelengebruik

Den leidraad LVB te ie vizier bestaat nou uit 40 producten plus tools wegens te den praktijk te usances. Neem hier ondertussen eentje kijkje erbij den nieuwe producten uit ie leernetwerk waar jij zowel meer overheen hoort tijdens den samenkomst:

 1. Ene gesprekswaaier voordat professionals wegens ie gesprek aan te gaan wanneer zij middelengebruik vermoeden.
 2. Ene stroomschema dat inzicht geven te welke vervolgstappen jij kunt zetwerk.
 3. Ene profiel waar organisaties eentje aandachtsfunctionaris middelengebruik mee kunnen aanstellen.

Alle kennisproducten zijn bedoeld voordat goede zorg plus steun aan mensen met eentje licht verstandelijke restrictie (LVB) diegene zowel verslavende middelen usances.

Overheen ‘LVB plus middelengebruik te ie vizier’

Met ie project ‘LVB plus middelengebruik te ie vizier’ halen wij kennis op uit den praktijk, bundelen dit plus maken kennisgeving vacant voordat álle zorgprofessionals te den gehandicaptenzorg diegene met dit doelgroep werken. Zo toestaan wij kennis vanuit den verschillende perspectieven erbij jawel komen.


Meer kennisgeving overheen LVB te ie vizier