Mensen met psychische plus/of psychosociale bepakking vinden ie vaak moeilijk nieuwe contacten te leggen, stelt ggz-aanbieder Parnassia Groep, veroorzaker van den webstek. Op durfjijmetmij vermag dat volgens Parnassia te ene veilige omstreken met anderen diegene soortgelijke toneel hebben (gehad). Zo kunnen zij makkelijk op zoek zoals vriendschap plus liefde plus verkleint ie den verlatenheid waar dit mensen vaak mee kampen.

Veilige omstreken

Psychische problematiek maakt ie vaak lastig wegens contact te vinden op andere ontmoetingssites. Durfjijmetmij.nl dient daarom mits ene veilige omstreken waar leden ie eerste voeling online leggen zonder dat er nadruk ligt op zijn/haar problematiek. ‘Ie toneelpodium is 11 schooljaar geleden opgezet omdat wij veel verlatenheid zien erop mensen diegene te den psychiatrie wonen. Tussentijds zijn er vele liefdes- plus vriendenmatches ontstaat, zijn er nagenoeg 5.000 actieve leden plus sluiten zichzelf steeds meer zorginstellingen aan erop durfjijmetmij.nl.’

Er zijn veel uiteenlopende uitgangspunten wegens piemel te wordt van ie toneelpodium. Ie ene piemel één wil online ge plus toe ene e-mail uitwisselen plus den ander zoekt ene liefdespartner voordat ie leven. Zo heeft Martin zijn vrouw leren kennis via durfjijmetmij.nl. “Dit schooljaar alweer 5 schooljaar getrouwd plus ik ben er nog steeds opgewekt mee. Daarom zullen ik ie online daten aan andere mensen adviseren, mits den persoon hier voldoende skills voordat te stulp heeft. Jou moeten welnu op ene voorschrijven methode klaar voordat zijn wegens ie voeling met iemand aan te kunnen.”

Zowel wordt er vriendschappen gesloten via den webstek. “Online ontmoeten wasgoed ene terdege idee voordat mij omdat ik noch veel uitging, noch zoals ene discotheek of café. Dus via mijn laptop vermag plus kon ik makkelijk voeling leggen. Plus tussentijds heb ik mijn match gevonden,“ vertelt Moniek, piemel vanaf ie eerste uur.

Doelen vernieuwde webstek

Voort den lancering van den nieuwe website wil durfjijmetmij.nl ie leden veel te vergroten, zodat meer mensen ene match kunnen vinden te liefde plus/of vriendschap. Durfjijmetmij.nl viert den lancering te den maand schrikkelmaand met ene veel verheerlijken voordat (nieuwe) leden.

Lees op ICT&health meer berichten plus wetsartikelen overheen den werkmethode van verlatenheid, zoals via serious games.

Openingsmanifestatie 2022

Wilt u op 09 mei 2022 zowel zoals den ICT&health Openingsmanifestatie?
Entreekaarten zijn kosteloos maar op is écht op! Dus wacht noch plus meld u snel aan.