Ie Rijksinstituut voordat Volksgezondheid plusteken Milieu (RIVM) registreerde te den afgelopen zeven dagen 556.712 positieve tests. Dat komt neer op modaal 79.530 meldingen vanaf dag, ie opperste niveau uiteindelijk. Ie werkelijke tal ligt nog hoger, omdat den nadeel te diezelfde tijdsperiode met 41.000 toenam. Ter werkelijkheid zullen dus vrijwel 600.000 mensen positief zijn getest.

Ter Mokum waren er te den afgelopen dag 4121 positieve tests. Ie tal bevestigde plusteken geregistreerde gevallen steeg te Rotterdam met 3507 plusteken te Greneboom Liguster met 2369. Daarna volgen Eindhoven (1461) plusteken Utrecht (1403). Zowel te Breda, Haarlem, Venlo plusteken Tilburg waren er meer dan mille nieuwe gevallen. Exclusief op Ameland testte niemand positief.

Sterfgevallen

Ie tal sterfgevallen is nog immermeer stabiel. Ter den afgelopen dag kreeg ie RIVM bulletin dat elfje mensen aan den prestaties van hun infectie zijn overleden. Ie gaat wegens twee mensen uit Mokum plusteken voorts wegens inwoners van den gemeenten Rotterdam, Groningen, Dordrecht, Weert, Veldhoven, Utrechtse Heuvelrug, Borsele, Leiderdorp plusteken Zundert.

Ter den afgelopen week zijn 61 sterfgevallen voort toedoen van ie coronavirus geregistreerd. Dat is vergelijkbaar met ie niveau overheen den afgelopen weken.

Onderbrak: ANP