Ie Publiek Ministerie verdenkt den oud-directeur van den stichting Kanjer Wil Nederland van ontucht met minderjarige jongens. Tegen den man zijn twee aangiftes gedaan plus er loopt eentje research zoals eentje derde geval. Den 54-jarige man uit Almere is ter juni vorig schooljaar alhoewel aangehouden, maar terwijl weer op vrije voeten, aldus ie OM.

Kanjer Wil Nederland vervult willen van ernstig of chronisch zieke koters plus hun gezin. Daarvoor wordt strafbaar ingezameld. Den ontucht zullen hebben plaatsgehad ter januari 2020 tijdens ie werkgelegenheid van den verdachte voordat Kanjer Wil. Ie OM komt donderdag met den zaak zoals zonder zoals reden van vragen van Omroepvereniging Flevoland.

Den zedenrecherche is nog bezig met ie research zoals den zaak. Te dat research kwam zoals voren dat den Almeerder langere tijdstip geleden zowel betrokken zullen zijn geweest gedurende eentje zedenmisdrijf met eentje minderjarige rakker. Hij werkte waarna noch voordat Kanjer Wil Nederland. (ANP)