Normaliter willen Parkinson patiënten met enige regelmaat zoals ie ziekenhuis komen. Op den polikliniek doorspreken zijn met den neuroloog hoe zij ie verloop van den ziekte den tijdsperiode daarvoor geoefend hebben. Den periodieke controles zijn weliswaar noodzakelijk, maar tegelijkertijd vaak eentje belastende onderneming voordat patiënten diegene met dit degeneratieve ziekte te maken hebben.

Parkinson zorg op afstand

Met behulp van den Parkinsoncoach app kunnen den patiënten diegene daarvoor te aanmerking komen, plusteken dat zelf zowel willen, hun ervaringen via eentje app bijhouden. Indien nodig vermag via den app zowel voeling gelegd wordt met den zorgverleners te ie ziekenhuis. Den e-health toepassing inhouden daarnaast zowel onderricht modules diegene zij kunnen volgen.

Ter ie ziekenhuis kunnen den inzake patiënten op afstand gemonitord wordt, waardoor goede zorg gegarandeerd blijft. Uiteraard kunnen patiënten, wanneer dat nodig blijkt, nog eeuwig zowel lichamelijk zoals ie ziekenhuis komen. Den eerste ervaringen met den app leren echter dat ie veel fysieke opzoeken eentje stuk lager ligt.

Wetenschappelijk research

Ene van den drijvende krachten achter den ontwikkeling van den Parkinsoncoach is ie Zuyderland Medisch Centrum. Tussentijds is ie ziekenhuis zowel alhoewel gestart met eentje wetenschappelijk research zoals ie gewoonte van dit e-health toepassing. Doelwit van dat research is wegens te defini watten den resultaten op den geleverde kwaliteit van zorg plusteken den toegankelijkheid ervan zijn plusteken of den inzet van den coach zowel kosten-effectief is. Daarbij wordt zowel rekening gehouden met den ontwikkelingen te den zorgsector. Den personeelstekorten plusteken den almaar groeiende zorgvraag, nopen zoals nieuwe, innovatieve, oplossingen wegens den zorg zowel te den toekomst bereikbaar én betaalbaar te liefhebben.

Via den Duurzame Samenwerking tussen ie Zuyderland plusteken zorgverzekeraar CZ worden gezocht zoals andere ziekenhuizen diegene aan ie research wilden meespelen. Diegene interesse worden alhoewel snel gevonden te ie Elkerliek. Vanaf januari 2022 krijgen hier den eerste patiënten met den ziekte van Parkinson zowel den coach aangeboden.

Openingsmanifestatie 2022

Wilt u op 09 mei 2022 zowel zoals den ICT&health Openingsmanifestatie?
Entreekaarten zijn kosteloos maar op is écht op! Dus wacht noch plusteken meld u snel aan.