Verzorgenden IG zijn den grootste branche te den langdurige zorg plus leveren belangrijke, persoonsgerichte zorg. Weliswaar wordt er nog vaak overheen verzorgenden gesproken plus noch met hoen. Zowel bestaat er nagenoeg geen research zoals den ervaringen plus meningen van verzorgenden IG zelf.

Ben jij verzorgende IG? Laat jij stem horen!

Sinds 2017 doet den Vrije Universiteit te Mokum research zoals watten verzorgenden IG indien hun kerntaken zien, waarover verzorgenden IG hierbinnen hun organisatie meepraten plus hoe tevreden zij zijn overheen hun werkgelegenheid. Wegens hier achter te komen hebben onderzoekers van den Vrije Universiteit nu ene vragenlijst ontwikkeld. Laat zowel jouw stem horen plus vul anonimiseren dit vragenlijst te. Verzorgenden IG uit alle sectoren plus zzp’ers kunnen meespelen. Vul jij den vragenlijst volledig te, dan maak jij waarschijnlijkheid op ene rond.com-tegoedbon van 15 euro. Jij kunt den vragenlijst totdat 31 maart invulling.

Naar de vragenlijst.

Bekijk ie filmpje van Karin plus Marieke overheen dit research zoals den positie van verzorgenden.

Onmisbaar maar waarneembaar

Ter ene netwerk verschenen werkstuk ‘Onmisbaar maar waarneembaar’ schetsen Marieke van Wieringen plus Henk Nies, onderzoekers van den Vrije Universiteit Mokum plus gedurende Vilans, ervaringen van verzorgenden IG te coronatijd. Zij interviewden daarvoor verzorgenden IG. Dit interviews zijn onderdeel van ie grotere research dat zij tenuitvoerleggen zoals den stem plus positie van verzorgenden IG, netwerk indien den vragenlijst. Download ie werkstuk Onmisbaar maar onzichtbaar (pdf).

 

Marieke plus Henk hebben zowel ene blog pennen waarin zij verzorgenden tips geven voordat meer medezeggenschap te hun organisatie. Ter ene ander blog roepen zij beleidsmensen op wegens zoals den unieke kennis van verzorgenden te luisteren. Ie werkstuk plus den blogs permitteren zien dat er huwelijk iets met den uitkomsten van ie research gedaan wordt. Lees ie blog met 7 tips voor meer inspraak op den webstek van TVV voordat Verzorgenden. Ie blog Verzorgenden zijn groot(s), die moet je willen horen lees jij op den webstek van Vilans.

Leiderschap verzorgenden plus verpleegkundigen

Hoe kunnen wij verzorgenden faciliteren wegens meer leiderschap te uitbouwen? Dit vraag staat centraal te den werkplaats Verzorgend leiderschap van Zorg voordat Huis. Verzorgenden, studenten plus leraren uitbouwen te dit werkplaats handvatten voordat meer subjectief leiderschap. Lees meer overheen den werkplaats op Zorg voordat Huis. Bekijk zowel ie verpleegkundig leiderschapsprogramma LMNR 2.0 op den webstek van ZonMw.