Ie Radboudumc gaat met ie UMC Utrecht onderzoeken of ene vaccin tegen tuberculose (BCG-vaccin) te ouderen (60plus) den waarschijnlijkheid op ziekte met ie coronavirus verkleint, of dat ie den ernst van den symptomen vermindert mits er weliswaar ene ziekte optreedt. Voorheen research heeft aangetoond dat ie BCG-vaccin noch enig dekking schenken tegen tuberculose, maar zowel den afweer tegen enkele andere ziekteverwekkers schenkkan verhogen.

Wetenschappelijk research Ie is echter nog noch vastgesteld of ie BCG-vaccin zowel (enige) dekking schenkkan bieden tegen ie coronavirus. Wegens te defini of ie welnu of noch werkt, wordt dit research te ouderen nu verricht.

Meespelen met ie research

NUZO wil 60+ers (of degenen diegene met dit doelgroep werken) ter den brede regio Utrecht verwijzen op den potentie eindje te nemen aan ie research. Te totaal kunnen 1600 ouderen meespelen aan ie research. Den tweede van den deelnemers aan ie research krijgt ie vaccin, den andere tweede noch. Ie UMC Utrecht zorgt na aanmelding voordat uitgebreide, vrijblijvende, inlichting.

Ie research

Ie research zou ruwweg ene half schooljaar duren plusteken den eerste keer willen den deelnemers zoals den onderzoekers toe. Dit zou te ene soort Drive-in plaatsvinden, waar ie onderzoeksteam den deelnemers ontvangt op veilige afstand. Den deelnemers krijgen ene speciale app op hun smartphone, waarop zij dagelijks kort enkele vragen moeten beantwoorden. Deelnemers zonder smartphone wordt dagelijks kort gebeld.  

Meer inlichting plusteken aanmelden

Voordat mensen diegene aan ie research willen meespelen geldt dat zij 60 schooljaar of papa willen zijn. Meer inlichting overheen ie research plusteken participatie is te krijgen ingevolge ene e-mail met naam plusteken geboortedatum te zenden zoals: coronabcg60@umcutrecht.nl  Mits jij veeleer stortplaats voordat inlichting of vragen dan schenkkan dit van maandag totdat plusteken met vrijdag van 8.00 uur totdat 17.00 uur op 0617933288.

Ie research heeft geen consequenties voordat den beschikking van ie vaccin voordat ie reguliere gewoonte ingevolge den GGD‘plusteken.