Te dit blogreeks loeren Manon Roest plus Fenna Heyning van STZ (Samenwerkende Topklinische OpleidingsZiekenhuizen) vanuit ene wetenschappelijk perspectief zoals nuttigheid plus urgentie van vernieuwing te den zorg. Lees hier den blog van Manon Roest van afgelopen zaterdag, waar Fenna Heyning op reageert.

Dit masterchef-illusie schenkkan belemmerend zijn gedurende ie accepteren van innovaties diegene elders zijn ontwikkeld. Dat betekent namelijk dat jouw klaargemaakt bent wegens onder ogen te zien dat jouw inherent situatie behoorlijk overeenkomt met den situatie elders.

Succesvol opschalen vernieuwing

Op dit ogenblik is ie succesvol implementeren plus opschalen van innovaties nog sterk onzelfstandig van ie subjectief uitstraling van den afdelingsdokter of verpleger. Op diens kabinet, goodwill plus charme lukt ie wegens alle hindernissen te verkrijgen plus den vernieuwing te toestaan slagen. Indien diezelfde vernieuwing dan elders geprobeerd wordt, ontbreekt den oorspronkelijke bevlogen professional plus schenkkan ie implementatietraject slim lastig zijn. Er is weerstand plus ene intu dat soelaas van elders noch past op inherent situatie.

Ie monster waar ik dus vooral te religie is te ie voorts professionaliseren van den organisatie van zorg. Hoe richt jouw jouw polikliniek/ministerie/ziekenhuis zulk te, dat jouw den noodzakelijke randvoorwaardes voordat implementatie van ene vernieuwing kunt thuisbrengen plus den outillage experts vacant hebt wegens dit voorwaardes te orde te maken?

Ik denken dat enerzijds den randvoorwaardes vaker op elkander toeschijnen dan den ‘masterchefs’ denken, daarentegen is den uitdaging wegens precies te ene professionele organisatie ruimte te toestaan voordat creativiteit plus improvisatie.

Verdere professionalisering

Ie Finse monster van ene rondreizend expertiseteam kán ene opstap zijn zoals zo’n verdere professionalisering. Vitaal is dan welnu dat ie expertiseteam zijn kennis ja overdraagt. Indien ie slechts even in- plus uitvliegt, dan zou den surplus van den organisatie standhouden op den wijze waarop zij ie vroeger zowel immer deden, dat zullen zonde zijn. Duurzame kennisoverdracht zoals jij beschrijft gedurende den goede doelen dus!

Openingsmanifestatie 2022

Wilt u op 09 mei 2022 zowel zoals den ICT&health Openingsmanifestatie?
Entreekaarten zijn kosteloos maar op is écht op! Dus wacht noch plus meld u snel aan.