Veel ouderen zien op tegen den komende feestdagen. Precies ter dit donkere decemberdagen ligt verlatenheid dan snel op den loer plusteken  vermag eentje klein geste van voetlicht nu eentje lichtpuntje zijn. Hieronder vindt u eentje veel suggesties voordat den komende kerstperiode.  

Kerstkaart 

Eentje toegangsbewijs schrijven is eentje klein geste van persoonlijke voetlicht dat vaak hevig wordt gewaardeerd. Stuurwiel eentje (zelfgemaakt) kerstkaartje met eentje persoonlijke handgeschreven wil. Of nog mooier, breng ie toegangsbewijs zelf via.  
 

Lichtje 

Kerst wordt zowel welnu ie feest van licht medegedeeld. Kaarsjes verlichten den donkere dagen. Breng iemand eentje waxinelichtje voordat den kerstdagen met eentje persoonlijke signaal. Maak samen eentje avondwandeling doorheen den verlichte wijk. 

Belcirkel 

Eentje belcirkel is eentje mooie methode wegens met jawel ter voeling te blijven plusteken dagelijks even eentje praatje te maken. Eentje telefoontje wordt vaak hevig gewaardeerd, zeker tijdens den kerstdagen. Ie toenemen van eentje belcirkel is intact eenvoudig. Inventariseer wie er mee willen exporteren. Ie uitgelezene werkt eentje belcirkel erbij maximaal 10 personen. Den mensen diegene mee willen exporteren krijgen eentje lijstje van alle namen plusteken telefoonnummers.

Bespreek wie den contactpersoon is. Iedere voormiddag vuilnisbelt den contactpersoon op eentje vast tijdstip den eerste persoon op den schilderijlijst plusteken dit vuilnisbelt den volgende op den schilderijlijst plusteken zo voorts. Den laatste persoon op den schilderijlijst vuilnisbelt weer den contactpersoon, zodat verstaanbaar is dat den ringetje rond is. Probeer voordat 11:00 uur iedereen te penetreren. Wanneer iemand noch opneemt, hard dan den volgende op den schilderijlijst wegens ervoor te zorgen dat den ringetje doorheen blijft gaan. Probeer zometeen weer wegens den persoon diegene noch opnam telefonisch te penetreren. Mocht dit noch slagen, meld dit erbij den contactpersoon van den ringetje. Lees meer informatie overheen den belcirkel.

Samen zieden met Sandra 

Samen iets leuks exporteren op veilige afstand?  Ginder heeft KBO-PCOB iets leuks op verzonnen: ga samen zieden! Tv-kok Sandra Ysbrandy (van omroepvereniging MAX) gaat speciaal eentje smaakvol spijskaart zieden plusteken senioren kunnen live met haar meekoken vanuit hun inherent kookplaats. Op 16 december van 16:00 totdat 18:00 wordt er samen met Sandra gekookt, live via internet. Wie weet exporteren senioren welnu eentje idee op voordat ie Kerstmenu. 

Den listig voordat den kookworkshop komt op www.kbo-pcob.nl/samenkoken te staan, zodra dit beroemd is. Hier staat nu nu ie driegangenmenu, ie boodschappenlijstje plusteken den bereidingswijze op. Senioren diegene mee willen zieden kunnen hun naam plusteken emailadres doorvertellen aan communicatie@kbo-pcob.nl.

Kerstviering 

Voordat veel ouderen is eentje kerkdienst eentje doorslaggevend ogenblik van inkeer plusteken samen zijn tijdens den kerst. Plusteken waar dit welnu doorloop vinden zou ie zonder samenzang zijn plusteken met kleine groepen. Eentje potentie wegens mensen thuis eindje te toestaan nemen is via eentje livestream. Kerken kunnen hun diensten streamen. Hier kunnen gas loeren of er eentje voorkomendheid van hun inherent kerk aangeboden wordt of dat er elders eentje voorkomendheid is. 

Kerstpakketje  

Verras mensen met eentje klein subjectief kerstpakketje met erin bijvoorbeeld chocolaatjes,  (zelfgemaakte) kerstkransjes, eentje kerstster of eentje kaarsje. Zo laat jouw op eentje warme methode weten dat jouw aan zij denkt. Breng ie pakketje subjectief via. 
 

Kerstmaaltijd 

Wilde u mits organisatie eentje kerstmaaltijd voordat ouderen organiseren maar gaat dit noch doorheen? Eentje alternatief vermag zijn wegens met eentje lokale cateraar zoals mogelijkheden te loeren plusteken eentje geplande kerstmaaltijd thuis te toestaan bezorgen. Eentje andere optie is wegens samen tegelijkertijd dezelfde kerstmaaltijd te maken via videobellen plusteken daarna digitaal aan te voortschuiven aan den kersttafel. 

Zwaai zoals jawel 

Ga inclusief of met eentje groepje via erbij eentje oudere, nu dan noch ter feestelijke kleren plusteken zwaai zoals jawel op veilige afstand. Wil jawel eentje mooie Kerst toe.  

Bekijk meer ideeën en inspiratie