Omring heeft plannen wegens ene volledig duurzaam verpleegtehuis te opbouw op Texel. Omring is hoewel langer bezig met ie verduurzamen, maar op Texel komen alle ingrediënten van duurzaamheid waar Omring totdat nu ervaring mee heeft opgedaan, ter mekaar.

Frido Kraanen, raad van bestuur Omring: “Wij zijn overtuigd dat duurzaamheid onverbrekelijk ter gezondheid hoort plus daarheen nemen wij natuurlijk onze verantwoordelijkheid ter. Zowel willen wij andere organisaties inspireren wegens stappen op ie verduurzamen van den zorg te maken. Dat is hard nodig!”

Volledig programma

Omring werkt aan ene eerzuchtig plus volledig MVO-programma waar sociale, ecologische plus economische aspecten hand ter hand gaan. Haijer: “Met ie opbouw van Ie Groene Verpleegtehuis wordt dit ambities tastbaar plus zichtbaar: den woonzorglocatie op Texel wordt circulair, energieneutraal, met plus gezondmakend.”
 
Met den prijs is zowel ene geldbedrag gemoeid van 10.000 euro. Omring gaat dit bedrag verwedden voordat research rondom gezondheidsbevordering (duurzaam materiaalgebruik of duurzaam opeten plus zuipen).