Vanaf 1 september 2022 is ie mogelijk voordat patiënten wegens medische gegevens van OLVG te porties met den persoonlijke gezondheidsomgeving. Zo schenkkan ie PGO van eentje patiënt weer completer wordt vervaardigd. Ter eentje persoonlijke gezondheidsomgeving staat kennisoverdracht van den huisarts, ie medicatieoverzicht van den apotheker plus zowel inherent kennisoverdracht zoals coronavaccinaties of hartslagwaarden.

Ie toegankelijk maken van medische kennisoverdracht ter zo’n PGO gaat stap voordat stap. Ie is op dit uur bijvoorbeeld hoewel mogelijk wegens kennisoverdracht van den huisarts toe te voegen ter eentje PGO. Den ziekenhuizen volgen straks dit schooljaar.

Gezondheidsgegevens centraal opslaan

Nou wordt op verschillende plekken kennisoverdracht bewaard omtrent den gezondheid van eentje patiënt. Den huisarts heeft bijvoorbeeld eentje totaalbeeld van hoewel den gezondheidsklachten terwijl den apotheker ie medicatieoverzicht bewaard. Maar zelf heeft den patiënt zowel kennisoverdracht bijvoorbeeld overheen den zelf gemeten bloeddruk of informatie van eentje stappenteller. Ie OLVG werkt nu aan ie stap voordat stap invoeren van den gedigitaliseerde uitwisseling van patiëntgegevens met eentje PGO.

Voordat den patiënt schenkkan ie handig zijn mits hoewel diegene informatie erbij jawel staat plus zowel uitgewisseld schenkkan wordt met andere zorgverleners. Met eentje zogeheten persoonlijke gezondheidsomgeving (PGO) schenkkan dat. Ter feite is eentje zulke omstreken vergelijkbaar met eentje EPD, maar dan ter handen van den patiënt zelf plus met toegevoegd persoonlijke informatie. Nederlandse ziekenhuizen werken samen wegens den digitale uitwisseling van gezondheidsinformatie mogelijk te maken.

Voordelen gegevensuitwisseling PGO

Ene PGO is eentje app of webstek waarin iemand digitaal kennisoverdracht overheen zijn of haar gezondheid schenkkan bijhouden. Den persoonlijke gezondheidsomgeving is verschillend dan ie patiëntenportaal MijnOLVG, waarin eentje patiënt enig den medische gegevens van eentje ziekenhuis, zoals bijvoorbeeld OLVG schenkkan bekijken. Ter eentje PGO schenkkan den patiënt uiteindelijk kennisoverdracht van alle zorginstellingen waar hij of zij onder treatment is beheren. Tastbaar: den bloeduitslagen van den huisarts, den vaccinaties van den GGD plus ie medicatieoverzicht van den apotheker.

Ie is zowel mogelijk wegens zelf kennisoverdracht toe te voegen, zoals allergieën of ie gewicht. Met eentje PGO krijgen mensen dus allereerst meer houvast op plus totaalbeeld overheen hun medische gegevens. Zowel den zorgverleners krijgen eentje completer beeld om ie uitwisselen van actuele gegevens. Leuk is totdat slot dat iedereen zijn inherent PGO-aanbieder schenkkan schiften.

Uitzoeken voordat eentje PGO

Er is namelijk noch één PGO, sterker nog, veel verschillende leveranciers bieden persoonlijke gezondheidsomgevingen aan. Ie schenkkan best lastig zijn wegens eentje verkiezing te maken. Daarom heeft den organisatie MedMij regels vervaardigd voordat ie veilig uitwisselen van medische gegevens. PGO’s met eentje MedMij-label volgen dit regels plus gaan dus vertrouwelijk met uw gegevens wegens. Er zijn ruwweg dertig  PGO’s met eentje MedMij-label. Ter elk PGO schenkkan eentje participant weer andere gegevens bijhouden. Wie ie lastig vindt wegens eentje verkiezing te maken, schenkkan daarvoor eentje speciale vergelijker usances. 

Gegevens overheen patiënten willen noch enig vacant zijn maar zowel herbruikbaar. Ter den praktijk leidt dit regelmatig totdat problemen. Gegevens van ie PGO komen uiteindelijk weer terug erbij den patiënt dus is ie relevant dat er ‘eentje scheidsrechter’ is wegens ziekenhuizen plus leveranciers van EPD’s hierin stapsgewijs plus nauwkeurig te wegbrengen. Ene voorbeeld van zo’n scheidsrechter is Interoplab.

Openingsmanifestatie 2022

Wilt u op 09 mei 2022 zowel zoals den ICT&health Openingsmanifestatie?
Entreekaarten zijn kosteloos maar op is écht op! Dus wacht noch plus meld u snel aan.