Tijdens den kniedistractie trekt ene frame den artroseknie tijdens zes totdat zeven weken uit jawel. Ie doelwit is wegens zo den artroseklachten te verminderen. Ie is ene ingreep diegene voornamelijk geschikt is voordat mensen jonger dan 65 schooljaar.

Ziekenhuizen

Den ziekenhuizen registreerden voordat den nieuwe treatment onjuiste zorgactiviteiten. Zij declareerden dit daardoor indien verzekerde zorg, terwijl den treatment nu noch te den basisverzekering valt. Ie Zorginstituut Nederland heeft recentelijk geoordeeld dat er onvoldoende bewijs is dat ene kniedistractie netwerken zo terdege is indien ene totale knieprothese. Dat betekent dat er geen vergoeding van den treatment is vanuit den basisverzekering.

Veelbelovende zorg

Te den praktijk is ie voordat onderzoekers vaak lastig wegens voldoende poen honingbij jawel te krijgen wegens den hoge zorgkosten aan patiënten tijdens ie research te financieren. Juli vorig schooljaar worden research zoals kniedistractie honingbij artrose vanwege Zorginstituut Nederland gehonoreerd met ene subsidie van 6,7 miljoen euro vanuit den schaderegeling Veelbelovende zorg, meldt Zorginstituut Nederland. Ie research is van start getogen met 14 academische centra. Er zullen 1.200 patiënten onder den 65 schooljaar oud meespelen. Ie gaat wegens den menigte patiënten diegene noch reageren op conservatieve treatment, zoals oefentherapie plusteken pijnstillers. Hun geneesheer zullen zij kunnen doorverwijzen zoals ie research. Den nieuwe treatment maakt vervolgens ene goede mogelijkheid wegens te ie postpakket te komen.

Zorgverzekeraars

Ie schenkkan zijn dat zowel andere zorgaanbieders diegene dit treatment uitvoeren dit verkeerd registreren plusteken declareren. “Wij vooruitzien dat zij gepaste maatregelen treffen indien dat zo is. Ie is aan den zorgverzekeraars wegens te raadsbesluiten hoe wegens te gaan met declaraties diegene ten onrechte onder den basisverzekering zijn vergoed”, aldus den NZa.