Dit schooljaar viert Nursing den Dag van den Verpleging noch één dag, maar 12 dagen lang! Met den Nursing-aftelkalender tellen wij den dagen totdat 12 mei be aan den hand van ene tal van den belangrijkste thema’s uit ie werkveld.

Tijdens elk thema vind jouw ene interessant Nursing-artikel voordat meer verdieping. Dit is speciaal voordat dit ruimte opengezet voordat niet-abonnees. Daarnaast maak jouw elke dag waarschijnlijkheid op ene nieuwe prijs passend ter ie thema. Bijvoorbeeld:

1 mei Verpleegkundig Leiderschap: korting op congreskaartjes
2 mei Klinisch Redeneren: maak waarschijnlijkheid op ie proza Klinisch Redeneren
3 mei Nachtrust: hoe verbeter jouw jouw nachtrust plus win ene slaapmasker

Na 12 mei zijn den waar weer enig vacant voordat abonnees.

Aftelkalender

Op onze aftelkalender zie jouw welk thema ter welke dag hoort plus ontvang jouw onderhand ene voorproefje van den verheerlijken diegene jouw kunt zegevieren. Ga zoals den aftelkalender.