Vereniging NOV

Den vereniging NOV is den belangenorganisatie hierbinnen ie vrijwilligerswerk te Nederland, waarbij meer dan 350 organisaties zijn aangesloten. Dat zijn organisaties diegene met of voordat vrijwilligers werken plusteken met elkander ie hele maatschappelijke spectrum bestrijken. ‘Samen met 11 lidorganisaties voert Vereniging NOV op 35 plekken te Nederland ie programma Samen Papa Wordt uit’, vertelt programmaleider Petra van Loon.

Samen Papa Wordt

‘Samen Papa Wordt is eentje ‘doorheen plusteken voordat’ programma gestructureerd op ouderen. Maar zowel eentje programma dat gaat overheen vrijwillige inzet plusteken overheen hoe ouderen hun talenten plusteken mogelijkheden kunnen verwedden plusteken zo van waarde kunnen zijn. Wij porties watten wij plaatselijk leren plusteken uitbouwen graag met den vrouwen van BeterOud. Plus vullen den kennis van den vrouwen aan. Omdat wij vanuit onze praktijk ie vrijwilligersperspectief meebrengen. Op onze onderhoudsbeurt maken wij graag gewoonte van den inzichten plusteken ervaringen van den vrouwen. Ene win-win.’
 

GGD Westelijk-Brabant

Den GGD bewaakt, beschermt plusteken bevordert den gezondheid van iedereen, met speciale voetlicht voordat risicogroepen. Dat doet zij doorheen risico’s voordat den gezondheid te voorkomen plusteken den gezondheid van alle inwoners te stimuleren. ‘Tijdens GGD wordt nu snel gedacht aan jongeren, maar wij vinden ie relevant wegens steeds voetlicht te hebben voordat gezondheidsbevorderend leven,’ vertelt beleidsmedewerker Susanne Hogendoorn.

‘Ene gezonde leefstijl volhouden is relevant, zowel voordat oudere doelgroepen. Wij vinden ie relevant wegens kennis te porties met anderen, te positie van zelf ie wiel uit te vinden. Helemaal wegens dat samen met ouderen te exporteren. Dat spreekt onzerzijds aan te BeterOud. Verbinding maken met watten er nu is plusteken loeren watten wij kunnen toevoegen. Plus verbinding met den doelgroep zelf, plusteken dus ouderen er zelf erbij betrekken.’

BeterOud

Te ie consortium BeterOud zetwerk ouderen, professionals plusteken organisaties zichzelf samen te wegens ouderen hun leven zo zelfstandig plusteken waardevol mogelijk te permitteren leiden, zowel indien zij horig wordt van zorg of support. Kenmerkend voordat den BeterOud-aanpak zijn onder meer den multidisciplinaire methode (‘Samen werken aan woon, zorg plusteken welzijn’) plusteken den betrokkenheid van ouderen zelf (‘niets overheen onzerzijds, zonder onzerzijds’). 

Meer oplezen