Jan Rauwerda is vanaf 1 december 2021 benoemd totdat voorzitter van den raad van toezicht van Noordwest Ziekenhuisgroep. Hij volgt ermee Bert Bruggeman op, diegene zijn maximale zittingstermijn heeft bereikt.

Jan Rauwerda is emeritus-hoogleraar algemene heelkunde te den bijzondere vaatchirurgie te Mokum UMC. Sinds september 2017 is hij piemel van den raad van toezicht van Noordwest Ziekenhuisgroep.

Raad van toezicht

Start december heeft Rauwerda den voorzittersrol overgenomen van Bert Bruggeman, diegene vanaf den start te Noordwest rvt-voorzitter is geweest. “Hij heeft te zijn rol mits toezichthouder zeer veel voordat ie ziekenhuis betekenen”, meldt de organisatie op haar website.  Den raad van toezicht heeft Rauwerda benoemd na positieve reacties van den ondernemingsraad, den cliëntenraad, ie stafbestuur plusteken den verpleger raad.