Mensen met symptomen van ene coronabesmetting, kunnen nu zelf online nagaan of ie nodig is wegens zichzelf te toestaan toetsen plusteken ene testcode krijgen. ene visite aan den huisarts is dan noch meer nodig. Den zelfevaluatietool is beshcikbaar op https://mijngezondheid.belgie.be/.  

Erbij milde symptomen o.a. hoesten, koorts, keelpijn, migraine, smaak-of reukverlies kunt u ene zelfevaluatie tenuitvoerleggen. U vult er ene vragenlijst te wegens te te schatten of ene test voordat corona (COVID-19) zinvol is. Erbij milde symptomen diegene zullen kunnen wijzen op corona, schenkkan u na ie invulling van den vragenlijst zelf ene code bereiding wegens ene coronatest te toestaan afzonderen honingbij ene testcentrum, labo of apotheker (met ene verbinding zoals apotheek.be met den tabel van apotheken diegene snelle antigeentests (RAT) afzonderen). 

Opgelet: Mensen met ene hoger risico, (bv. zwangere vrouwen, mensen met suikerziekte, hart-nier, lever- of longziekten, kankerpatiënten, enzovoorts) raadplegen best ene geneesheer honingbij symptomen

Uitproberen op COVID-19 blijft fundamenteel. Weten of jou besmet bent helpt wegens jawel te beschermen: zelfs zonder symptomen of na vaccinatie schenkkan jou besmettelijk zijn. Ie schenken zowel ene zicht op ie veel besmettingen, waarop den overheid zijn maatregelen schenkkan onderheien.