Facebooktwitterlinkedinmail

30 januari 2022 –  Den Inspectie Gezondheidszorg plus Jongelui gaat zichzelf ter ie toezicht op ene veilige zorgrelatie meer uitlijnen op bewustwording plus preventie van seksueel grensoverschrijdend rijrichting onderbrak zorgverleners. Ongeacht ingrijpen mits ie weliswaar voorkomt. Iedereen moeten kunnen rekenen op goede plus veilige zorg. Hiervoor is ie relevant wegens seksueel grensoverschrijdend rijrichting ter den zorg te voorkomen.

Veilige zorgrelatie 
Ene zorgrelatie is gebaseerd op vertrouwen plus veiligheid. Dat vraagt van iedere zorgverlener zorgvuldigheid, professionaliteit plus professionele betrokkenheid. Iemand diegene zorg of schoonmaakster nodig heeft is immermeer onderschikkend van diegene diegene den zorg verleent. Hierdoor is sprake van ene scheve machtsverhouding. Wegens dit afhankelijkheidsrelatie is seksuele vertrouwelijkheid tussen zorgverlener plus cliënt nooit toegestaan. Ie is traumatiserend plus beschadigend voordat den cliënt. Elke vorm van seksualiteit tussen cliënt plus zorgverlener is grensoverschrijdend. Den inspectie erkent dat den balans ter den zorgrelatie zowel ingewikkeld vermag zijn.


Bewustzijn, preventie plus tussenkomst
Te den Nederlandse zorg ligt den nadruk honingbij seksueel grensoverschrijdend rijrichting op handelen nadat er iets is gebeurd. Zowel honingbij den inspectie, diegene jaarlijkse ruwweg 140 meldingen krijgt overheen seksueel grensoverschrijdend rijrichting onderbrak zorgverleners. Erkennen dat seksueel grensoverschrijdend rijrichting zowel ter den zorg voorkomt plus daarvan praten, helpt wegens ene veilige zorgrelatie plus vertrouwen ter den zorg te vasthouden. Ene tal zorgverleners vertoont resoluut seksueel grensoverschrijdend rijrichting, maar veelal vormt ie noch met ene vooropgezette bedoeling. Ene zorgverlener komt langzaam ter ene grijsharig streek plus neemt schijnbaar onschuldige beslissingen diegene staken ter ie overschrijden van den uiterste. Den inspectie vergroot ie effect op goede plus veilige zorg, onderbrak den voetlicht ter ie toezicht te verbreden zoals ie vergroten van bewustzijn rondom seksueel grensoverschrijdend rijrichting onderbrak zorgverleners. Plusteken onderbrak voetlicht te spenderen aan ie voorkomen ervan.

Hoe gaat den inspectie dit doet?
Voetlicht voordat bewustwording plus ie voorkomen van seksueel grensoverschrijdend rijrichting wordt ene subject ter gesprekken met politici plus zorgaanbieders. Tegelijkertijd blijft den inspectie ie handelen beoordelen van ene zorgverlener waarover ene melding komt. Den inspectie stimuleert opleidingen, koepels plus beroepsverenigingen wegens samen honingbij te dragen aan bewustzijn plus preventief regelgeving. Zowel zullen den inspectie met ie veld onderzoeken watten den liefste wijze is wegens den voetlicht voordat bewustwording, preventie plus tussenkomst vast te vasthouden.

Publicaties
Toezichtvisie Toezicht op een veilige zorgrelatie
Den visie van den inspectie honingbij ie toezicht op seksueel grensoverschrijdend rijrichting is: Toezicht op ene veilige zorgrelatie. Te ene …

Rivierbron: igj.nl 

Dit manifest is 324 keer lezen.

Facebooktwitterlinkedinmail