Te dit huidige krappe arbeidsmarkt halen werkgevers alles uit den kastje wegens nieuwe werknemers aan te voorttrekken. Uit research blijkt dat eentje premie of leaseauto vaak wordt ingezet wegens nieuwe werknemers aan te voorttrekken. Maar den cultuur in eentje organisatie is voordat ie werkplezier op den lange termijn belangrijker. Ongeacht den organisatiecultuur zijn zingeving, ontwikkelmogelijkheden plusteken maatschappelijke betrokkenheid vitaal voordat werknemers wegens voordat eentje nieuwe werkkring te selecteren. Zeker ter dit tijdstip hechten werknemers gewichtigheid aan vitaliteit, omdat den werk-privé balans vervaagt onderbrak ie thuiswerken.

Lees hoe I mindLife hierbij schenkkan promoten.

Waterbron: https://www.bnr.nl/nieuws/arbeidsmarkt/10464616/werknemers-vinden-vitaliteit-en-zingeving-belangrijker-dan-tekenbonus