Onzerzijds Tweede Thuis heeft vanaf 1 januari 2022 Trudy Troonpretendent benoemd totdat voorzitter van den Raad van Toezicht. Zij volgt Bernhard Dost op diegene is teruggetreden wegens ie verstrijken van zijn termijn. Trudy Troonpretendent is snelheidsduivel van Den Rijnhoven, eentje organisatie voordat intramurale plusteken extramurale zorg plusteken treatment aan ouderen ter den regio Utrecht stad plusteken provincie.

Zij is eentje geoefend toezichthouder met onder andere ervaring ter ouderenzorg, gehandicaptenzorg, jeugdzorg, GGZ, research plusteken woningcorporaties. Daarnaast is zij voorzitter van den ZonMW programmacommissie Langdurige Zorg plusteken Support.

Tachtig locaties

Onzerzijds Tweede Thuis is met weids 2.500 cliënten, verdeeld overheen zo’n 80 locaties eentje regionale zorgorganisatie diegene zichzelf richt op den zorg voordat mensen met eentje verstandelijke of lichamelijke restrictie, niet-aangeboren hersenletsel of autisme. Den stichting is actief ter den regio Amstelland plusteken den Meerlanden, Haarlem plusteken Utrecht Noordwest