Den sollicitatiecommissie typeert Niels Mulder mits ene zeer verbindend persoon diegene van nature samenwerkingsverband opzoekt. Mulder (1959) is uitermate hoogleraar Openbare Geestelijke Gezondheidszorg te ie Erasmus Medisch Centrum plus ginds programmaleider te ie Epidemiologisch plus Sociaal Psychiatrisch Research instituut (ESPRi). Hij is werkzaam te Antes, onderdeel van Parnassia Menigte, mits psychiater te den acute psychiatrie plus mits opleider plus reseacher.

Ervaring

Mulder is actief te diverse (inter)nationale (wetenschappelijke) commissies, werkgroepen plus overlegorganen. Bestuurlijke ervaring deed hij onder meer op te ie Plattelands Kenniscentrum Phrenos, FACT Nederland, den Stichting HIC plus den Stichting Volksbond Rotterdam plus te ene veel raden van toezicht, zoals ie Plattelands Patiënten- plus Naastenplatform MIND plus den Stichting Informatievoorziening te den Zorg. Zowel in den NVvP is Mulder geen vreemdeling; hij wasgoed voorzitter van den Makelaarsprovisie Kwaliteitszorg plus nam recentelijk fragment aan den werkgroepen ‘governance’ plus ‘leren plus verbeteren’.

Kwaliteit

“Den vaststelling dat veel mensen met (ernstige) psychische emoties plus hun naasten te Nederland noch of nog noch den kwaliteit van zorg geoefend diegene mogelijk is, mee waargenomen den wachtlijsten, is ene persoonlijke drijfveer”, zegt Mulder overheen zijn sollicitatie zoals ie voorzitterschap. “Zowel den werktevredenheid onder collega’s laat te willen overheen plus er zijn tekorten aan personeel. Ingewikkelde problemen, waarbij wij zoals oplossingen zoeken zowel in mits zonder den psychiatrie. Ik verheugen mij erop wegens hier ene bijdrage aan te leveren.”

Bestuur NVvP

Den andere leden met wie Mulder te mei 2022 ie bestuur gaat vormen zijn: Alan Ralston (vice voorzitter), Marja van ’t Spijker, Natasja van den Weg (penningmeester) plus Ingrid Willems.

Niels Mulder is den nieuwe voorgenomen voorzitter van den Nederlandse Vereniging voordat Psychiatrie. Hij zullen 13 mei den huidige voorzitter Elnathan Prinsen opvolgen.