BeterOud ontwikkelde ‘Wie is wie’, ene handig middel waarmee jouw ene beknopt uiteenzetting van hulpverleners maakt. Met ie maken van ene ‘Wie is wie’ brengt ene oudere zijn of haar inherent netwerk ter kaartje. Handig voordat ouderen, maar zowel hulpverleners. Zo krijgt ene oudere inzicht ter ie netwerk dat hem of haar ondersteunt. Hierdoor is ie zowel makkelijker wegens verbindingen te leggen plusteken ie netwerk rond ouderen te versterken.

Maak een eigen Wie is Wie

Impressie Wie is wie

Indruk van ene netwerk uit den Wie is Wie tool. Klik op den plaatje voordat ene vergroting.

Verhaal ter 5 eenvoudige stappen

Eentje inherent ‘Wie is Wie’ is te maken ter 5 gemakkelijke stappen. 

  1. Vul den naam ter;
  2. Vul namen van huisgezin, omwonenden plusteken vrienden ter diegene den oudere promoten;
  3. Vul namen van zorgverleners ter: (stulp)medicus, thuiszorg of ander hulpverleners;
  4. Vul overige kleinigheden ter (bijv. hobby’s, allergieën);
  5. Druk op den lichtknop wegens ie uiteenzetting te downloaden.

Eentje oudere schenkkan den ‘Wie is wie’ schattig invulling of samen met bijvoorbeeld ene partner, kleintje(hoogachten) of zorgverlener. Den tool is via den pc of tablet ter te vullen plusteken daarna te printen. Of print ene lege ‘Wie is wie uit’ plusteken vul dit met vulpen ter.

Infographic: Wie is wie ter den wijk?

Den tool is gebaseerd op den interactieve infographic Wie is wie ter den wijk?. Dit infographic is geproduceerd voort den werkplaats van Plaatselijk Samenwerken van BeterOud. Met den nieuwe tool hopen wij dat ie nog eenvoudiger is wegens ie netwerk rond ene oudere ter kaartje te brengen. Op diegene wijze krijgen ouderen, mantelzorgers plusteken hulpverleners meer inzicht wegens huis samen te werken.