Zorgsamen zoekt nieuwe leden voordat haar cliëntenraad.
Krijgt u werkster van Zorgsamen (thuiszorgorganisatie te Uithoorn) of bent u mantelzorger van iemand diegene zorg krijgt van Zorgsamen? Woont u, of ene gezinslid, te ie verzorgingsgebied van Zorgsamen, namelijk: Uithoorn, Amstelveen, Aalsmeer, Kudelstaart, Den Kwakel of Badhoevedorp, Hoofddorp, Ouderkerk aan den Amstel of Duivendrecht? Dan kunt u toetreden totdat den cliëntenraad.
Waarom? Wij, indien cliënten, zijn den “voedingsbron” van thuiszorgorganisatie Zorgsamen. Mits cliënt hebben wij den ervaring plusteken den willen wegens den organisatie den juiste zorg aan onzerzijds te kunnen bieden.
Alle cliënten van Zorgsamen krijgen via den cliëntenraad den mogelijkheid wegens mee te praten én te adviseren overheen affaires diegene ene ieder aangaat. Dit raad heeft adviesrecht plusteken mogen gevraagd plusteken ongevraagd raadgeving geven aan den directie van Zorgsamen overheen alle onderwerpen diegene voordat onzerzijds indien cliëntenraad van gewichtigheid zijn.
U kunt denken aan: den kwaliteit van den geboden zorg, uitzetting van zorgmogelijkheden, samenwerkingsverbanden enzovoorts.. Den cliëntenraad heeft dus ene belangrijke stem, diegene gehoord moeten wordt!

Voordat den cliëntenraad is ie beslissend wegens te weten watten er leeft onder den cliënten. Den leden van den cliëntenraad verzorgd daarom contacten met medecliënten plusteken/of mantelzorgers.

Wij zijn op zoek zoals meer leden voordat den cliëntenraad. Hebt u zelf of ene gezinslid belangstelling? Neemt u dan voeling op met Wijnanda Alberts, voorzitter cliëntenraad, vanaf e-mail ( clientenraad@zorgsamen.nl ) of
telefoontoestel (Mobiel: 06 518 159 71).

Van den leden te onze cliëntenraad vragen wij:
• betrokkenheid gedurende den zorg plusteken specifiek voordat den cliënten van Zorgsamen
• samenwerkingsverband plusteken overleg te vergadervorm
• kritisch plusteken tactisch kunnen denken plusteken handelen.