Den opbouw van ie nieuwe Isala ziekenhuis wordt verricht doorheen EQUANS diegene daarvoor samenwerkt met bouwconsortium Trebbe, Dura Vermeer plus Engie (TDE). Dezelfde partijen dragen den komende 25 klas zowel zorg voordat den energievoorziening, ie onderhoud plus ie management van ie ziekenhuis. EQUANS heeft voordat den bewaking plus veiligheid, van toegangscontrole plus camerabeveiliging totdat plus met den brandveiligheid, gekozen voordat den technische veiligheidsoplossingen van Ascom. Daarbij is zowel rekening gehouden met den lange levensduur van den verschillende producten. Duurzame oplossingen met eentje lage vervangingsgraad schelen kolossaal ter management plus onderhoud.

Monitoring bewaking op afstand

Eentje van diegene slimme technologische veiligheidoplossingen is den online toegangscontrole van Ascom. Daarvoor is ie ziekenhuis opgedeeld ter verschillende gebieden diegene elk hun inherent, met tinten aangemerkte, toegangsbeleid hebben. Voorschrijven gebieden zijn immer voordat iedereen toegankelijk terwijl andere gebieden op specifieke tijden inclusief toegankelijk zijn met eentje toegangspas. Plus dan zijn er nog gebieden diegene inclusief voordat geautoriseerde medewerkers toegankelijk zijn. Ie complete toegangscontrolesysteem is technisch zo ingericht dat ie bestuurd schenkkan wordt vanuit den schakelbord meldkamer ter Zwolle.

Eentje ander voorbeeld van den slimme controlesystemen zijn den rookmelders. Diegene zijn uitgerust met technologie waarmee zij zichzelf zelf voortdurend kunnen natellen op vervuiling doorheen stofdeeltjes. Wegens ie tal valse brandmeldingen te beperken wordt daarenboven gewoonte vervaardigd van eentje slimme technologie voordat den instelling van den rookmelders. Met behulp van algoritmen wordt omgevingsinvloeden geanalyseerd plus wendingen geëvalueerd. Indien nodig kunnen den algoritmen vanzelf den gevoeligheidsinstelling van den melders afstemmen.

Totdat slot is ie nieuwe ziekenhuis zowel voorzien van eentje slim IP-camera bewakingssysteem van Ascom. Wegens den veiligheid op afstand te kunnen aansturen, zijn verschillende soorten camera’s ingezet. Ongeacht standaardcamera’s met één objectief wordt er op bepalend locaties gebruikgemaakt van moderne IP-camera’s met viertal lenzen. Zo is ie mogelijk eentje ruimte wasgoed ter beeld te brengen zonder dat daarginds veel hardware voordat nodig is. Alle beeldhouwwerken van den camera’s wordt gemonitord vanuit dezelfde schakelbord meldkamer.

Openingsmanifestatie 2022

Wilt u op 09 mei 2022 zowel zoals den ICT&health Openingsmanifestatie?
Entreekaarten zijn kosteloos maar op is écht op! Dus wacht noch plus meld u snel aan.