Het 140 pagina’s tellende boekje met duidelijke illustraties gaat over alle mogelijke zorghandelingen van verplaatsen tot wassen. Hoe kun je hulpmiddelen goed en veilig gebruiken? Boordevol slimme trucs om fysieke belasting te voorkomen. Dit is fijn voor de zorgmedewerker, maar ook voor de cliënt. Het stimuleert ook de zelfredzaamheid van cliënten. Het boekje is bedoeld voor ergocoaches, zorgverleners, leerlingen en mantelzorgers.

Het Gebruiksboekje kost € 4,75 per stuk, exclusief verzendkosten en 6% BTW. Wie er meer dan 50 bestelt, krijgt korting. Te koop via de webshop van Locomotion.

Ergofilm: fysieke overbelasting voorkomen

Naast het GebruiksBoekje ontwikkelt Locomotion filmpjes en Freelearnings over het goed gebruik van hulpmiddelen, kijk op de website van Locomotion. Ergofilm is een nieuw initiatief van Locomotion waar filmpjes van zorgprofessionals gedeeld worden. Hoe kun je fysieke overbelasting voorkomen? Iedereen kan filmpjes insturen. Bekijk de filmpjes over weerstand en agressie op Ergofilm.nl