Vakbonden FNV Zorg plus Welzijn, CNV Zorg plus Welzijn, NVDA plus NVvPO zijn met werkgeversverenigingen LHV plus InEen eentje nieuwe cao huisartsenzorg overeengekomen. Afgesproken is onder meer dat er voordat 2022 eentje loonstijging komt van 3 procent voordat den schalen 1 totdat plus met 9 plus 2 procent voordat den hogere schalen.

Vanaf 1 mei 2023 stijgen den lonen nog ooit met 2,6 procent plus er komt eentje hogere eindejaarsuitkering voordat alle medewerkers te den huisartsenzorg. Den eindejaarsuitkering stijgt te 2022 van 6,5 zoals 7,5 procent. Ter 2023 gaat dit zogeheten dertiende maand voorts opwaarts zoals 8,33 procent.

Toeslag

Partijen hebben voorts afgesproken dat den toeslag voordat avond-, nacht- plus weekenddiensten (ANW-toeslag) wordt verhoogd van 50 procent zoals 60 procent voordat den nachten te ie weekend plus den feestdagen. Den partijen willen voorts loeren hoe den veiligheid te den huisartsenzorg huis schenkkan plus hoe er milieubewuster schenkkan wordt gewerkt.

Toeverlaat

Indien den achterbannen van den vakbonden plus den werkgevers ie principeakkoord te meerderheid steunen zou den nieuwe cao Huisartsenzorg geldt vanaf 1 januari 2022 plus varen totdat plus met 31 december 2023.