Schoenmaker vervangt bestuurslid Age Broodbakker van wie den zittingstermijn ten einde is. Hij wordt voorts voorzitter van den provisie Beleggingen van PFZW. Bestuursvoorzitter Joanne Kellermann bedankt Broodbakker voordat met name zijn rol honingbij den verduurzaming van van ie beleggingsbeleid van ie pensioenfonds.

Schoenmaker is hoogleraar Finance aan den Rotterdam Schoolgebouw of Management plus voorts directeur van ie Erasmus Toneel for Sustainable Value Creation aan den Erasmus Universiteit. Daarvoor wasgoed hij onder meer directeur Europese Zaken, Mededinging plus Consumentenbeleid honingbij ie ministerie van Economische Zaken plus waarnemend directeur Financiële Markten op ie Ministerie van Financiën.

Raad van toezicht

PFZW heeft zowel meegedeeld dat Henny Kapteijn vorige maand is toegetreden totdat den raad van toezicht. Kapteijn is zelfstandig toezichthouder, coureur plus bestuursadviseur. Op dit ogenblik vervult zij bestuurs- plus toezichtfuncties honingbij pensioenfonds PGB, Achmea Investment Management, Shell pensioenfonds plus ie European Money Markets Institute.