Ie veel initiatieven omtrent digitale communicatie groeit sinds den coronacrisis razendsnel. Voordat zorgverleners is ie zaak wegens onderbrak den bomen ie gedichtenverzameling te blijven zien. Er is eentje snel groeiende behoefte aan opleiding op ie streek van digitaal overbrengen. Den ‘BeterDichtbij Hogeschool digitale vaardigheden’ speelt volgens den gelijknamige app-aanbieder in op die vraag.

BeterDichtbij wordt ter eentje groeiend veel ziekenhuizen plusteken andere zorgaanbieders ingezet voordat laagdrempelige communicatie via berichten plusteken beeldbellen. “Elke dag maken duizenden zorgverleners digitaal voeling met hun patiënten. Dat doet eentje beroep op andere vaardigheden. Met den nieuwe universiteit wil BeterDichtbij zorgverleners ondersteunen ter digitale communicatie”, licht marketing manager Erica Bouma van den app-aanbieder toe. Den inspectie wil zelfs dat er te den toekomst eentje structureel scholingsaanbod op dit streek gaat ontwikkeling.

Hogeschool digitale vaardigheden

Erop den BeterDichtbij Hogeschool kunnen zorgverleners gewoonte maken van praktische kennisvideo’s. Zij kunnen digitale basisvaardigheden met leermodules leren. Voorts zijn er inspiratiesessies voordat plusteken onderbrak zorgverleners plusteken aanvullende trainingsmogelijkheden voordat zorgmanagers, teamleiders plusteken zorgverleners. Medewerkers diegene hun digitale vaardigheden willen verbeteren, kunnen den leermodules zowel volgen mits hun organisatie BeterDichtbij noch tweedehands. Den modules plusteken inspiratiesessies zijn kosteloos. Ie trainingsaanbod vermag waar nodig op makker wordt ontwikkeld voordat specifieke zorgorganisaties of teams.

Interprofessioneel

Op tal van plekken zijn actoren bezig wegens den digitale vaardigheden van zorgprofessionals te verbeteren. Dit gebeurt te ziekenhuizen zelf, met hakblokken digitale vaardigheden op universiteiten, ter zorgorganisaties zelf plusteken met vrouwen zoals BeterDichtbij.

Vitaal daarbij is volgens den organisatie zowel interprofessionele samenwerkingsverband tussen professionals plusteken diverse opleidingen. Research wijst uit dat goede e-health toepassingen ontwikkeling onderbrak samenwerkingsverband tussen den technische-, zorg- plusteken welzijnsprofessionals. Ene kijkje te elkaars kookplaats zorgt noch enkel voordat onbegrip voordat jawel, maar draagt zowel ter aan ie  trainen van medewerkers.

GGz Centraal & digitale vaardigheden

Samendrommen op diverse wegen blijft  anno 2022 hard nodig. Ene research, start 2021, van den Samenwerking Digivaardig te den zorg, toonde destijds aan dat vrijwel 20 procent van den medewerkers te den ggz zichzelf ziet mits digitaal starter. Dat wasgoed voordat GGz Centraal oorzaak wegens met digitale vaardigheden aan den slag te gaan.

Openingsmanifestatie 2022

Wilt u op 09 mei 2022 zowel zoals den ICT&health Openingsmanifestatie?
Entreekaarten zijn kosteloos maar op is écht op! Dus wacht noch plusteken meld u snel aan.