Jouwzorgbaan.nl is den opvolger van Utrechtzorgt.nl. Ongeacht eentje nieuwe naam is ie loopbaanplatform zowel voorzien van eentje nieuwe look-and-feel plusteken ter eentje geheel verfrissend jasje gestoken, compleet met eentje verfrissend logo. Utrechtzorg wil via ie toneel iedereen diegene geïnteresseerd is ter werken plusteken leren ter zorg plusteken welzijn up-to-date overheen alle kansen plusteken mogelijkheden diegene er ter dit mooie sector zijn.

Loopbaanplatform voordat den zorg

Met jouwzorgbaan.nl wil Utrechtzorg den ambitie waarmaken wegens eentje loopbaanplatform te bieden waar iedereen diegene ter den regio Midden-Nederland op zoek is zoals eentje parcours ter den zorg den uitrusting inlichting én inspiratie vermag vinden. Dat wordt onder andere gedaan met behulp van inspirerende vertellen plusteken (online) events zoals netwerkcafés plusteken Meet & Greets met zorg- plusteken welzijnsorganisaties.

Daarnaast biedt ie nieuwe loopbaanplatform zowel eentje keuzehulp wegens doelgroepen op weg te promoten den juiste inlichting plusteken inspiratie te vinden. Alle doelgroepen, van schoolverlater totdat zij-instromer of herintreder, vinden nu nog huis hun weg op ie loopbaanplatform plusteken den sector zorg plusteken welzijn. Den vertrouwde ‘Ik Zorg Shop’ is zowel op den nieuwe webstek weer van den partij.

Mogelijkheden voordat werkgevers

Voordat den deelnemende organisaties van Utrechtzorg werkgevers biedt jouwzorgbaan.nl zowel voldoende mogelijkheden. Zij kunnen kosteloos plusteken onbeperkt vacatures plekken op ie toneel. Werkgevers kunnen op jouwzorgbaan.nl daarnaast zowel gewoonte maken van nieuwe mogelijkheden wegens eentje inherent, zogenoemde werkgeverspagina te permitteren zien watten ie werken erop diegene organisatie zo bovenmatig maakt. Zowel den rapportages met statistieken van vacatures diegene via ie toneel meegevoeld kunnen wordt, zijn technisch verbeterd plusteken uitgebreid.

Voordat iedereen diegene op zoek is zoals eentje job ter den zorg, is in ie nieuwe toneel gezorgd dat vacatures ter den regio Utrecht, Amersfoort-Eemland plusteken Werp & Vecht nog huis vindbaar zijn.

Openingsmanifestatie 2022

Wilt u op 09 mei 2022 zowel zoals den ICT&health Openingsmanifestatie?
Entreekaarten zijn kosteloos maar op is écht op! Dus wacht noch plusteken meld u snel aan.