Ouderenadviseur thuis facebook

Ie monster beschrijft negen verschillende stappen diegene ouderen zetwerk mits zij te ene spoedsituatie terecht komen. Elke stap is voorzien van praktijkvoorbeelden hoe onnodige verplaatsingen kunnen wordt voorkomen, zodat professionals inzicht krijgen te hoe zij kunnen omgaan met problemen via spoedsituaties met ouderen. Zowel zijn den werkende principes opgenomen, gebaseerd op literatuuronderzoek plus interviews met professionals.

Onnodige verplaatsingen van ouderen voorkomen

Onnodige verplaatsingen van ouderen zijn schering plus inslag, weet Monique Spierenburg, expert via Vilans. ‘Integrale plus persoonsgerichte samenwerkingsverband is intact doorslaggevend via kwetsbare ouderen diegene terechtkomen op den SEH of huisartsenpost. Daarom is er betere samenwerkingsverband plus co nodig tussen organisaties plus professionals diegene via ene oudere betrokken zijn. Denken bijvoorbeeld aan den thuiszorg, huisarts, paramedici, ziekenhuis, geriatrie, verpleegtehuis, geriatrische revalidatiezorg, psycholoog, psychiater plus ie wijkteam.

Erbij elkander opgeteld is er voldoende expertise cadeau. Maar watten is dit expertise waard mits zorgprofessionals noch weten wanneer ie raadzaam is wegens samen op te voorttrekken of zoals den ander te verwijzen? Indien er meer voetlicht is voordat steun te ie voortraject, kunnen zorgprofessionals ene depressie zien arriveren plus ermee mogelijk voorkomen. Kijk daarbij zowel breder, breng noch ge medische, maar zowel sociale plus psychische aspecten te speelkaart plus vraag watten den oudere zelf wenst.’

Meer oplezen