Ongeacht zijn toezichthoudende rol te ie BovenIJ ziekenhuis is Te ’t Veld partner plus strateeg tijdens Bureauvijftig plus ondernemer tijdens The Aging Group. Andere toezichthoudende wentelen vervult hij tijdens ie Martini Ziekenhuis Groningen plus tijdens Catharina, thuis op Voorne.

Maatschappelijke vraagstuk

“Ie BovenIJ is ene ziekenhuis dat zichzelf hard maakt voordat den omvangrijke maatschappelijke vraagstuk zorg toegankelijk plus betaalbaar te liefhebben voordat den vele ouderen te Mokum-Noord, maar zojuist zowel flexibel plus ‘state of the kunst’ voordat den duizenden jonge mensen diegene er den afgelopen jaren zijn gaan woon”, zegt Te ’t Veld.

Digitale oplossingen

“Dat betekent samen ruimte zoeken voordat innovatieve (digitale) oplossingen plus denken overheen den tussenschotten van den zorg heen, te den wetten plus regels van ie systeem, samen met andere zorg- plus welzijnsaanbieders te den regio. Dat spreekt mij hevig aan. Huis Samen te Noord, waar ie BovenIJ te participeert is daarheen ene prachtig voorbeeld van.”